Oyuncu Kadrosu

Son Yaz Naz Kimdir? Metin’in Kızı

Son Yaz Naz kimdir, Son Yaz Naz gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor.

Son Yaz Naz Kim?

Fox Tv ekranlarında “Çocukluk” dizisinin final yapmasının ardından Cuma akşamına yazdığı dizisi Son Yaz dizisi ilk bölümün ardından Naz karakteri de merak edilenler arasında yer aldı.

Emel ve Metin’in biricik kızı. Yağmur’un kuzeni… Cesur, şımarık, tatlı, şıpsevdi, eğlenceli, dışa dönük, maceracı, heyecanlı, flörtöz, gözü yükseklerde, özgüveni yüksek, kıskanç, neşeli, iddialı, popüler, çocuksu ve çok güzel bir kız… Babasına çok düşkün… Annesinin üzerindeki baskısından hiç hoşlanmıyor.

Üniversiteye başlayıp, özgürlüğüne kavuşacağı zamanı iple çekiyor. Geleceğine dair büyük umutları var ve her şeyin en iyisine kendisinin layık olduğunu düşünüyor.Nasıl göründüğüne çok önem veriyor.

İnstagram kızı… Küçük çapta bir influencer… Elinden telefonu düşmüyor. Modayı yakından takip ediyor. Markalar Naz’ın reklamını yapması için ona ürünlerini gönderiyorlar. Düzgün ve iddialı fiziği sayesinde giydiği her şeyi kendine yakıştırıyor. Online alışveriş tutkunu…

Son Yaz Naz Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Yasemin Yazıcı Son Yaz 8 Eylül 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Pera Güzel Sanatlar’da diksiyon ve oyunculuk eğitimi almıştır.yasemin yazici resmi

Dans ve Vokal eğitimi de almış olan güzel oyuncu, daha önce tiyatro oyunlarında yer almıştır. London School of Economics Sosyal Antropoloji Bölümü mezunudur. son yaz naz resmiEzel Akay’dan oyunculuk eğitimi alan oyuncunun ilk rol aldığı dizi Son Yaz dizisidir. Dizide Naz karakterine hayat vermektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu