Oyuncu Kadrosu

Son Yaz Yağmur Kimdir? Akgün’ün Sevdiği

Son Yaz Yağmur kimdir, Son Yaz Yağmur gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizilerde rol aldı, sevgilisi kim sorularınızın yanıtları yazımızda sizlerle!

Fox Tv ekranlarında çok yakında başlayacak olan Urla ve İstanbul’da çekimleri gerçekleştirilen Son Yaz dizisinde Yağmur dizisinin ana karakteri olarak ekranlara gelecek.

Selim ve Canan’ın kızı. Liseden yeni mezun olmuş, birkaç ay sonra üniversiteye gitmeye hazırlanıyor. Hırçın, zeki, kararlı, fevri, cesur, akıllı, ailesine ve sevdiklerine çok düşkün, yardımsever, dominant, çalışkan, dürüst, sert, sabit fikirli, yaşından olgun, sorumluluk sahibi, korumacı, inatçı, lider ruhlu genç bir kız. Yağmur, her ne kadar babasına tepkili de olsa, aslında babasına çok benziyor. Anlaşması çok kolay bir karakter değil. Haklı olduğunu düşündüğü zaman, dünya yıkılsa kimseyi dinlemiyor. Dediğim dedik bir kız… Canan’ın kendine olan güvensizliği, Yağmur’un fazla sorumluluk yüklenmesine sebep olmuş. Yağmur, ailesiyle ilgili, aslında taşıyacağından fazla sorumluluğu yükleniyor sürekli. Bu da onu hırçınlaştırıyor.

Son Yaz dizisinde Yağmur karakterine ise bakın kim hayat verecek!

Son Yaz Yağmur Gerçek Adı Ne? Hangi Dizide Oynadı?

Hafsanur Sancaktutan Son Yaz Yağmur rolüyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. son yaz yagmur kimdir resmiKoronavirüs nedeniyle çekimlere bir süre katılamayan güzel oyuncu setlere dönmesiyle çekimler de başladı.

Hafsanur Sancaktutan Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri

“Gülperi” dizisinde karşımıza çıkan ve oyunculuk sektörüne yakın zamanda adım atan Hafsanur 20 Mart 2000 doğumludur.hafsanur sancaktutan resmi

Henüz 20 yaşında olan Sancaktutan, ilk defa kamera karşısına 2018 yılında Gülperi dizisi ile başlamıştır. 

“Servet” isimli dizinin oyuncu kadrosunda da kendisine yer bulmayı başaran Hafsanur Sancaktutan, yer aldığı dizilerde eleştirmenlerden tam not almayı başardı. Bu nedenle Show TV’nin çok önem verdiği Aşk Ağlatır dizisinde Ada karakteriyle başrolde yer almıştır.

Hafsanur Sancaktutan Dizileri ve Filmleri (Son Yaz Yağmur)

  • Son Yaz (Yağmur) – 2020
  • Aşk Ağlatır (Ada Meryem) – 2019
  • Gülperi (Fidan) – 2018 / 2019

Hafsanur Sancaktutan Sevgilisi Kim?

Güzel oyuncu “Menajerimi Ara” dizisinde Barış rolüne hayat veren, “Aşk Ağlatır” dizisinde başrolü paylaştığı Deniz Can Aktaş ile sevgilidir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu