Söz

Söz 15. Bölüm 2 Ekim Fragmanı ve Özeti

Tims & B yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen Söz Dizisi 2 Ekim 15. Bölümünde neler olacak? Yavuz Bahar’ın babası Büyük bey ile tanışmıştı. Büyük bey Yavuz’u kızından uzaklaştırmak için kızının tayinini yapmak için hemen talimat verir ve Yavuz hakkında daha detaylı bilgi toplanması talimatı verir. Yaralı er Kurtulabilecek mi? hepsi yazımızın devamında…

söz resmi3

Söz 2 Ekim 15. Bölüm

Teröristler yıldız taburu üs bölgesine erleri taşıyan otobüse nizamiye girişine yakın yerde çapraz ateşe tutmuşlar. Çarşı izninden gelen erlerden Salih yaralanır. Erdem Yarbay canını hiçe sayarak yaralı eri ateş hattından uzaklaştırıp otobüsü ateş hattından uzaklaştırır. Bu sırada çarşı izninde olan Yavuz üst Teğmen ve ateş taburdan gelen haberle yoldan geçen bir aracı durdurup tabura gelirler. Taburun arka çamlık alandan gelerek teröristleri arkadan sıkıştırır ve saldırıyı püskürürler. Teröristlerin amacını anlayan özel kuvvetler timi sınır ötesinde soydaşlarına yapılan katliamlara müsaade etmeyecekleri yönünde karar alırlar.

 

 

Sivil kıyafetler ile sınır dışına meclis kararı olmadan  izinsiz soydaşlarını kurtarıp Türkiye’ye getirmek isterler. Ama bölge halkı gitmek istemezler. Bu sırada Teröristler Türkmen köyüne girerler. Çatışmaktan başka çareleri kalmayan Tim, teröristleri köyden biri gibi karşılarlar. Sancar’ın ekibine Eylemin de sızdığını gören Tim mümkün mertebe köy halkını ve Eylem’i  tehlikeye sokmamak adına çatışma yaşanmaz. Sancar eser gürler ve köy halkına 3 gün süre verip Türkmen köyünden ayrılır. Yavuz Üsteğmen köy halkını bölgeden tahliye edip kampa getirip hayatlarını kurtarırlar.

söz resmi

Çolak ise kendisine vaad edilen krallığı ile tanımış ama adamları ve silahları büyük beyin yeni prensi Sancar’a katılmıştır. Çolak eski gücünü geri kazanmak ve kendisini satan büyük beyi cezalandırmak için Sancar’a baskın yapar. Sancar’a ulaşması gereken silah ve mühimmatlar Çolağın eline geçer. Çolak Sancar’ın adamları öldürüp imzasını atar. Agah bey ise Büyük beyi oyuna getirip hiç bir şeyden haberi olmamış gibi davranıp Büyük beyi yıkmaya kararlıdır. 

söz resmi2

Star tv de yayınlanan ve son zamanlarda izlenme rekorları kıran Söz adlı dizi 2 Ekim 15. Bölümünde Yavuz Üsteğmen takip edildiğinin farkına varıp, kendisini takip edeni araştırmaya başlayacak. Yaralı erin Salih’in annesinin gözlerini açtırmak için gerekli para için çaba sarf edip göz ameliyatının yapılmasını sağlayacak. Yaralı er Salih kurtulamayacak. Özel Kuvvetler bir kez daha sınır ötesinde Sancar ile karşılaşacak. Sınır ötesi teskeresinin çıkmasını istemeyen Büyük bey ülke içerisinde eylemler yapıp Timin dikkatini bu noktalara çekmeye çalışacak. Sancar ise kendisine gelmesi gereken silahların peşine düşecek. Bahar ise tayinini durdurmak için Yavuz ile kağıt üzerinde evlenecekler. İki aşık birbirleri ile kağıt üzerinde de olsa bir araya gelmiş olacaklar. Bunu duyan Büyük bey çılgına dönecek. Türkmen köyünde Sancar’ın ekibi ile çolağın ekibi bir de Tim karşı karşıya gelecekler. Hafızın eşi doğum sancısı çekerken Eşi hafız Salih ise sınır ötesi operasyonda başlarına gelecek bela ile mücadele ediyor olacak. Avcı ile Eylem iki aşık çatışmada karşı karşıya gelecek.

 

Söz 2 Ekim 15. Bölüm Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu