Söz

Söz 21. Bölüm Özeti 13 Kasım Fragmanı

Star TV ekranlarında her Pazartesi yayınlanan Söz dizisinin 13 Kasım Pazartesi günü yayınlanacak olan 21. Bölümünde neler yaşanacağını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Söz 21. Bölüm DETAYLI Özeti

Söz 13 Kasımda ekranlara gelecek olan 21. Bölümünde; Hafız çolağın elinden kurtulduğuna sevineden oğlu Ahmet Kartal’ın kaçırıldığı haberini alacak. Yavuz ve timi kadın teröristin izini sürecek. Çolak sona kalan Erdem yarbayı değil Ateşi şehit edecek.  Yavuz ateşin intikamını almak için dağ bayır Çolağın izini sürecek. Bu arada yavuz agah diye baktığı resmi Agah el çabukluğu ile değiştirdiğinden hâlâ agah bey gizemini korumaya devam edecek  

Söz 13 Kasım Remi2

Çolak veda yemeğini adamları ile basarken Sancarın adamları da hastaneyi başar. Yavuz komutan da hastanede sancar in adamlarını görünce Erdem Yarbay a haber verir. Erdem Yarbay emanetten destek ister. Bu sırada Agah bey Yavuz’un yanında köylü bir adam gibi gözükür ve peşinden ayrılmaz. Erdem Yarbay destek için veda yemeğini basan çolağın elindenki timi kurtarmaya gider. Bu sırada eski asker ve kendisine battal gazi diyen yaşlı adam Çolağın bir adamını etkisiz hale getirir ve ilk fırsatta görevini yapmak için saklanır.

 

Söz 13 Kasım Remi1

Bu arada Yavuz köylü adamı Sancar’ın yanına bırakıp teröristleri durdurmaya gider. Agah yalnız kalınca Sancar’ı gaz ile öldürmeye çalışır. İşini bitiremeden yavuz odaya gelince işi yarıda kalmış olur. Yavuz sancar’ı yarı baygın bir halde hastaneden çıkarmaya çalışır. Batal gazi lakaplı çavuş battal çolağın bulunduğu yere dalıp çolağın adamlarını kum gibi dağıtır bu sırada tim eline aldıkları silahlar ile çolak ve adamlarına karşılık verirken çavuş battal yaralanır. Bu sırada Hafızırın öldürdüğü teröristin karısı hafızın evine hasta bir kadın rolü ile içeri girer. İçeride Ahmet kartal bebek ateşlendiği için bakmaya gelen Bahar da vardır. Eylem de baharı görmek isteyince Erdem yarbayın evine gelmesini ister. Çolak yavuz komutan gelene kadar timi restorantın dolabına koyup beklemeye başlar.

 

Söz 13 Kasım Remi

Bu sırada Yavuz Erdem yarbayın telefonunu arayınca çolak çıkar ve durumu görüntülü görüşme ile anlatır. Sancar ve adamlarının bulunduğu hastaneye J.Ö.H ekipleri gelir. Yavuzda elindeki silahı köylü zannettiği Agaha verip kendisi Sancar’ın adamlarını etkisiz hale getirmeye gider.

Söz 13 Kasım Remi3

 

Yavuz geri geldiğinde Agah sancar’ı öldürmüştür. Kendince de silahı almaya çalıştığı için boğuşmada öldüğünü söyler. Bu sırada Agah yaşlı adamı battalı şehit eder. 

Söz 21. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. Bi dakikaya Ateş Şehitmi olcak? Olmaz öyle şey ya. Eren Vurdem diziden ayrılacağı hakda konişmamıştıki:(

    1. Biz bu bilgiyi bir hafta öncesinden duymuştuk ama inanamamıştık o yüzden yayınlamadık fatmacığım ama olaylar bu yönde gelişince aldığımız bilginin doğruluğuna inanmak zorunda kaldık Çolak sağ gösterip sol gösteren bir tip Ateş büyük bir ihitmal diziden ayrılacak. Umarım duyumumuz yanlış çıkar çünkü biz de Ateş’i çok seviyoruz ;)

  2. Ya bi cevap yazsanza lütfen:(
    Akşam akşam deli olucamya:( Ateş Şehitmi olcak? Kesin bilgimi? Kimse yokmu?

  3. Umarım Filizcim. Dizye başka bi hava katyo bizim sarı oğlan. Umarm çıkmaz diziden. Pazartesyi saabrszlıkla bekliyorum:)
    ALLAHa emanet ol aşkım. Tatlı rüyalar öptüm. Vede özet muhteşem olmuş.:)

  4. Nasil ya simdi Ates diziden ayrildimi hayir offf en sevdigim karakterdi ayrilmasin bu nedir ya colak onlari parmaginda oynatiyor ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu