Söz

Söz 22. Bölüm Fragmanı 20 Kasım Tüyoları #Ahmet Kartal Bebek

Söz 22. Bölümde Neler Olacak? Söz 20 Kasım Fragmanı Çıktı mı? Söz dizisi Gelecek hafta neler olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Söz 22. Bölüm DETAYLI Özeti

Söz 20 Kasımda ekranlara gelecek olan 22. Bölümde;Olcay konseyin emri ile Yavuz’u ortadan kaldırmak çolağın önünü açmak için Baharı kullanıp Yavuz’a ulaşmaya çalışacak. Hafız ve Avcı terörist Şükran’ın izini sürecek ve Şükran’ın bulunduğu mahalleye kadar gelecekler. Şükran Hafız ve Avcı’dan kurtulmak için bir hamle yapsa da terörist Şükran babasını ve annesini öldürecek. Fatmayı time karşı kullanıp Fatma’nın şehit edilmesini sağlayacak. Hafız kendi karısını vurmanın vicdan azabı ile bunalıma girecek. Ateş şehit olmayacak. Ateş hala hastanededir. Fragmandaki şehit cenazesi ise Hafızın eşi Fatma’ya aittir. Feyzullah kız kaçırdığı için Su ile evlenmek için nikah hazırlıklarını yaparlar. Ancak Su’yun anne ve babası karabayır’a gelip Feyzullah’a silah çekecek. Yavuz sukuneti sağlayıp Su’nun sözünü kesecekler.

söz 20 kasım resmi 1

Söz 22. Bölümde neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler olmuştu kısaca bahsetmek gerekirse; Yavuz çolağın zorlaması ile son isim olarak Ateşi söylemesine rağmen ateş Erdem yarbayın ölmesine müsaade etmeyerek kurşunun önüne atlar. Ateş aldığı kurşun darbesi ile olduğu yere yıkılır.  Yavuz olay yerine gelir.

söz 20 kasım resmi 2

Dışarıda bekleyen tim ile birlikte içeri girer (bunca zaman dışarıdaki tim niye bekledi? Bu soru açıkta kalıyor ) Yavuz içeri girer girmez çolak ve adamlarını kum gibi dağıtır. Erdem Yarbay ise dondurucu odasında ateş ile birlikte kilitli bir haldedir. Erdem  Yarbay kapıyı kırıp dışarıda bekleyen teröristi etkisiz hale getirip ateşi dışarı çıkartır. (Not içeride kalsa iç kanama yavaşlardı burada da mantık hatası var) çolak adamlarının bir bir öldüğünü görünce topuklar. Yavuz üsteğmen de peşinden gider. Bu arada olay yerine sağlık ekipleri gelip ateşi hastaneye götürür. Bu arada Hafızı öldürmeye gelen terörist Fatma ve Güler’i esir almış ancak eylemin müdahalesi ile hafızın oğlu Ahmet kartalı da alıp kaçıp gider. Eylem peşine düşse de teröristi yakalayamaz. Yavuz olanları bahar’dan öğrenince hemen durumu hafıza haber verir. Hafız oğlu Ahmet Kartal’ın kaçırıldığını duyunca dona kalır.   Hafız hemen Fatma’nın yanına gider. Bu arada çolak Yavuz dan kurtulup kendi mekanına gelir. Mekanında onu Agah karşılar.

söz 20 kasım resmi 3

Agah tam öldürmek üzere iken büyük elçi lakaplı konseyin üyesi Agah’ın çolağı öldürmemesini ister. Nazlı ise ateşin vurulduğu haberini alınca hemen hastaneye su ile birlikte gider. Bu arada konsey Agah büyük beyin yerine seçer. Çolağı da piyon olarak kullanmaya devam edecekler. Konsey Yavuz için usta kiralık katili görevlendirdiklerini söyler.

söz 20 kasım resmi 4

Olcay vakit kaybetmeden büyükbey’in avukatını bulup onun yerine Baharı arayıp büyükbeyin avukatı olduğunu ve bazı evraklara imza atması gerektiğini ve görüşme teklif eder. Bahar avukatı Karabayır’a davet eder.

Söz 22. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Hayırlı akşamlar. Şimdi dizi hakda yoruma geçeyim:)
    JÖHü Yavuz arabadayken aradı. Yani aynı anda restoranın önüne geldiler. Burda tamam. Ama Erdem Yarbayın kapyı kırma sahnesi garip geldi bana. Yani illaki biri yaralanmalmydı o kapı kırılsın diye . Daha öncede yaplabilirdi. En çok üzüldüğüm AhmetKartal bebeğin kaçrlması tabikidü Ateş Acarın vurulması oldu. Bence Ateş ölmüycek diziden çıkarsa dizi reyting kaybedebilir. Çünki sırf Ateş için diziyi izleyen binlerce kişi var. Diğer yandan Eren Vurdem başarılı bir aktör. Bi dizidr başröl yada yardmcı başröl teklifi almadan yada oynamadan bu diziden çıkmaz. Sonuç olarak ölmüycek.
    Olcay. Yavuzdaki robot resim olcaya benzyodu ve bence Agah bey bunu bilerek yaptı. Oğlu kurtulsun diye . Aslnda analiz çok ama uykuda çok.
    ALLAHa emanet olun. Emeğigeçen herkese teşekkürler:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu