Söz

Söz 23. Bölüm Özeti 27 Kasım Fragmanı #Bahar Ölecek Mi?

Söz 23. Bölümde neler olacak? Söz 27 Kasımda bizleri neler bekliyor? Hepsi ve daha fazlası yazımızın devamında bulabilirsiniz

Söz 23. Bölüm DETAYLI Özeti

Söz 27 Kasımda ekranlara gelecek olan 23. bölümde; Eylem aynı hastanede karşılaştığı kişiyi fransız istihbaratından sorgulatır ve gerçekleri öğrenir. Gelen kişi gerçekten Yuldırım kutlunun gerçek avukatı değildir. Avukat kılıklı Olcay Bahar’ın  uyandığının farkına varınca rehin alacak. Eylem Bahar’ı kurtarmak için girişimde bulunacak. Durumu Avcı ya haber verecek Avcı da yavuz komutana bilgi verecek. Erdem Yarbay Bahar için kurtarma operasyonu başlatacak. Hafız ise çolak’ın mekanını öğrenecek. Time haber verip mekanı birlikte basacaklar. Hafız eşinin intikamını kadın teröristi vurarak alacak. Bu arada Agah yüzünü Yavuz’a gösterecek

Söz 27 Kasım Resmi1

Söz 23. Bölümde neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler olduğuna kısaca bahsetmek gerekirse hafız teröristin kurduğu tuzak ile eşi Fatma’yı vurur terörist ise kaçıp çolağa sığınır. Fatma düştüğü yerde şehit olur hafız Vicdan azabıyla yıkılır Ateş Nazlı’dan Bütün olanları öğrenince Yoğun bakımdaki yatağından kalkıp Yavuz komutanına gitmek ister ama sağlığı bunu el vermez Çaylak Feyzullah Hafız abisinin başına gelenleri kendi başına gelmiş gibi düşünüp su ile yine bir ayrılık konuşması yapmak üzereyken su olay kestirip atar.

Söz 27 Kasım Resmi

Bu arada konseyin adamı Olcay Yavuz komutana adım adım yaklaşır Çolak ise çevre köylerde kendi adını duyurup silah dağıtmaya başlar Hafız Fatma’nın Ebedi hayatı gideceği geçici mekan olarak mezarını hazırlar. Fatma’nın Cenazesini defnederler. Hafız herkes gittikten sonra Fatma’nın mezarı başında ağıt yakarken terörist hafızı arar ve hafızın sinirlerini hoplatır. Hafız teröristi öldürmek için asker olarak değil acılı bir eş olarak teröristin peşine düşme niyetindedir. Konseyin adamı büyük elçi Çolak ın yöntemlerini zaman alıcı olduğu için yöntemlerin değiştirmek için bölgedeki hakim aşiret liderlerini yemekte toplayıp şeklini şemalini aşiret liderlerine yapmasına fırsat verir.

Söz 27 Kasım Resmi2

Davete gelen aşiret liderlerinden bir tanesi  Türk askerine silah sıkma canını söyleyip masadan ayrılır Bu arada Su’yun  anne ve babası yanlarına gelir suyun babası Mahmut bey Feyzullah silah çeker Ancak araya Yavuz gelip olay sakinleştirir. Su ve Feyzullah’ın sözü kesilir Çolak’a karşı gelen aşiret lideri Erdem Yarbay ile görüşüp durumu bir bir anlatır. Erdem yarbay Çolak’a gidecek olan silahları Çolak’ın eline geçmeden operasyon başlatacak. Köylüler Çolak’ın verdiği silah ile time karşılık verir. Yavuz köylülere gerçekleri anlatır.

Söz 23. Bölüm Fragmanı

Söz 23. bölüm 2. fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu