Söz

Söz 23 Ekim 18. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Star tv ekranlarında yayınlanan Söz bu hafta yine aksiyon dolu sahneler ile nefeslerimizi tutup izledik. Söz 23 Ekimde yayınlanacak olan bölümde 18. Bölümde neler olacağını yazımızın devamında bulabilirsiniz..

Söz 23 Ekim 18. Bölüm Resmi

Söz 23 Ekim 18. Bölüm Özeti

Söz 23 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak olan bölümde Yavuz’un elinden Büyükbey 2. defa kaçar ama Yavuz Büyük beyin peşini bırakmaz karşılıklı çatışmada Yavuz Büyük beyi vurup öldürmüştür. Bahar ise hiç birşeyden habersiz olduğu için Yavuz babasını öldürdüğü için Bahar Yavuza tavır alır.  Eylem ise Sancar’ın adamı tarafından ajan olduğunu öğrenir. Sancar’ın adamı Eylem’i öldürmek ister ancak Eylem Sancar’ın adamından kurtulacak. Çolak 3. hayatına merhaba der. Bütün işler Agah’a kalmıştır. Agah planlarını bir bir devreye sokacak

Söz 23 Ekim 18. Bölüm Resmi 1

Söz geçtiğimiz bölümü kısaca hatırlamak gerekirse Büyükbey Yavuz’un kendisini çektiğini öğrenir. Agay yakalayıp getirmiştir. Büyük bey fotoğrafları ne yaptığını sorar. Yavuz bülöf yapıp fotoğrafları istihbarata gönderdiğini söyleyince Paçası tutuşan Büyük bey hemen yurtdışına çıkmak için Agah ile konuşup hazırlıkları yapmasını söyler. Avcı ise Eylem’i vurmaz. Eylem karşısından gelen bayana çarpıp üzerinde bomba olduğunu söyleyince halk kargaşa içinde kaçışmaya başlar. Avcı ise bombayı başkaları patlatabileceğinden çevre araştırmasında iki kişiyi tespit edip birini indirir.

Söz 23 Ekim 18. Bölüm Resmi 2

Sancar’ın adamları time karşılık veremez ve kaçmaya başlar. Eylem ise açığa çıkmadığı için Sancarın adamları ile birlikte gider. Çolak ise Agah’ı sorguya çeker. Çolak kendi oğlunu kimin öldürdüğünü sorar. Agay Çolağın kararlı olduğunu ve birşeyler bildiğini fark edince gerçeği söyler.  Bu sırada Yavuz Sancar’ın elinden kurtulur. Soluğu Bahar’ın evinde alır ama Bahar evinde yoktur. Bahar kaçırılmıştır ve ortada bir tek delil bırakmamışlardır. Karargahta toplanan Tim Avcının emre itahatsizlik etmesini ateşin savcı önünde adam dövmesini duyan Yavuz tim elemanlarına basar fırçayı.

Söz 23 Ekim 18. Bölüm Resmi 3

Bu sırada Büyük bey resimlerinin çekildiğini düşündüğünden artık açığa çıkmaktan korkmaz ve Timi telekonferans ile bağlanır. Büyükbey ülkeye çıkmasına müsade ederse Bahar’ın yerini vereceğini söyler. Aksi taktirde canlı canlı tabutla gömülen bahar havasızlıktan öleceğini söyler. Yavuz görüntülerden Baharın olduğu yeri testip edip gider ancak tuzaktır ve timi keskin nişancı bekler. Yavuz keskin nişancıyı aldatıp yakalar. Baharın kamyonetle götürüldüğünü öğrenir. Avcı Sancar’ın işi yürüttüğü için telefonundaki son kişinin numarasını ister. Eylem numarayı alır almaz hemen ekibe yerini bildiri ekip hemen bölgeye gelir. Karşılarında Baher değil Büyükbey Agay ve onları öldürmek üzere olan Çolağı bulurlar.

Söz 23 Ekim 18. Bölüm Resmi 4

Söz 23 Ekim 18. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=tXD4hsBPzqM

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu