Söz

Söz 30 Ekim Fragmanı 19. Bölüm Özeti

Söz 30 Ekim’de yayınlanacak olan 19. bölümde neler olacağını, Bahar gerçekleri öğrenebilecek mi? Eylem açığa çıkacak mı? Bunların hepsi ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Söz 30 Ekim 19. Bölüm Resmi

Söz 19. Bölüm Özeti

Söz 30 Ekim 19 bölümde Korhan Paşa Agah’ın attığı füze ile yanındaki askeri ile birlikte şehit olur. Yavuz operasyonun başarısızlıkla sonuçlanmasını kabullenemez. Avcı ve Ateş’in Eylem yüzünden Büyük beyin adamını sağ olarak ele geçiremedikleri için Yavuz komutan’ın fırçasını yerler. Ateş ise kendisinin tayininin çıktığını Nazlı’ya söyler. Nazlı’da babası Erdem yarbay’ın müzik okuluna gönderdiğini söyleyince işin arkasında Erdem Yarbayın olduğu anlaşılır. Hafız operasyonda teröristin sevgilisini vurunca kadın terörist hafızı kafaya takacak adım adım takip edecek. Çolak timin yemek yediği anda süpriz yapıp timin yanına gelecek. Yavuz komutan ise agah ile teması olacak. 

 

Söz 30 Ekim 19. Bölüm Resmi1

Söz gelecek bölümde yaşanan kurguları bağlamak adına bu hafta neler yaşandığını kısaca bahsetmek gerekirse; Eylem Sancar’ın adamına yakalandığı için adam öldürmek zorunda kalır Yavuz ise büyük beyin hain olduğunu ve kendisinin onu öldürdüğünü bahara nasıl söyleyeceğini kara kara düşünür Çolak ise Agah beyin desteğiyle ölümü teğet geçer eylem Sancar’ın adamını kaldığı yerden gizle çıkarıp gömer Yavuz bahara gerçeği açıklamak üzereyken haberlerde Yıldırım Kutlu’nun arabada ölü bulundu haberini görünce bahara gerçekleri söylemekten vazgeçer Erdem Yarbay Yavuz’u arayıp istihbarat, büyük beyin ve çetesinin tam manası ile çökertmek için böyle bir plan yaptığını ve gerçekleri kimseye söylemesi gerektiğini aktarır.

Söz 30 Ekim 19. Bölüm Resmi4

 

Orçun ise ateşi kafeye çağırır aynı anda Nazlı’yı da çağırmıştır Orçun Ateş gelince Nazlı’nın yanında ateşe sevgilisi olmadığını tamamen Nazlı’nın ateşi kıskandırmak için yaptığını söyleyip yanlarından ayrılır iki âşık ilk başta birbirlerini yeselerde  Hemen barışırlar. Bu arada Nazlı’nın annesi Güler Erdem yarbaya Yalan söylediğini Aslında Nazlı’nın Orçun ile değil ateşle ilgilendiğini söyler Bu arada fırsattan istifade Agah büyük beyin koltuğuna oturmak için konseyin karşısına çıkar. Konsey, Agaha kendisini kanıtlaması gerektiğini Bunun için de Korhan Paşa’yı öldürmesini emrederler.

Söz 30 Ekim 19. Bölüm Resmi3

 

Erdem Yarbay Yavuz’a Korhan Paşaya korumak adına üst Bölgesi’nin Kuzey belgesini tarıma talimatı verir tim hemen helikopterle bölgeye intikal eder geldiklerinde üst bölgeye Sancar’ın baskın yaptığını görür ve Sancar’a karşılık verirler. Bu arada avcı ile ateş büyük beyin en yakındaki adamın peşine düşer güzel kandil eylemde sanjardan aynı kişiyi korumak için talimat almıştır Eylem büyük Bey’in adamını kaldığı otelden gizlice çıkarırken Ateş ve Avcı ile karşılaşır Ateş ve Avcı’yı atlatıp otelden uzaklaşırlar. Avcı Eylemin peşine düşer.

 

 

 

Söz 19. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu