Söz

Söz 6 Kasım Fragmanı 20. Bölüm Özeti

Star TV’nin en etkili ve en önemli dizilerinden olan söz dizisinin 6 Kasım’da yayınlanacak olan 20. bölümünde neler yaşanacağını detaylı olarak yazımızın devamında bulabilirsiniz

Söz Dizisi 6 Kasım Resmi2

Söz 20. Bölüm Detaylı Özeti

Söz dizisinin 6 Kasım‘da yayınlanacak olan 20. bölümünde; Erdem yarbay  karabatağın yani ateşin başarısından dolayı ayrıca kızı Nazlı’nın surat yapmasından dolayı Ateş’in görev emrini erteler. Hafızın başı tanımadığı ama karşısındaki terörist kendisini çok iyi tadığını ile başı derttedir. Kadın terörist Hafızı tek yakalayacak ama amacına ulaşamayacak. Keşanlı ise ameliyat sonrası time geri dönecek. Yavuz, büyük beyin ölümünü Bahar’dan saklamaya devam eder. Çolak ise kafasındaki kurşunun intikamını almak için Yavuz’a büyük bir tuzak kuracak. Çolak artık Agah’ın kontrolünden çıkacak. Agah paşayı şehit ettiği için konseyin gözünde değeri artmış ve büyük beyin yerine geçmeye hazırlanır. Çolak Ateş’in yemeğine gelir ancak Eylem aldığı istihbarat ile Timi kurtaracak. 

 

Söz Dizisi 6 Kasım Resmi1

Söz dizisinin Gelecek hafta yani 6 Kasım’da neler yaşanacağını anlayabilmek adına bu hafta neler olduğunu kısaca değinmek gerekirse Paşa Agah bey in attığı Füze ile şehit olur agah o kadar rahattı ki kağıttan yaptığı şekli olay yerine bırakmıştır. Nazlı babasının kendisine yaptığı sürprizden hiç hoşlanmaz gerçek Çok geçmeden anlaş Ateş ile arasında duygusal bağı Erdem Yarbay annesi söylemiştir Yavuz Üsteğmen ise Erdem Yarbay‘ın yanındayken karabatağın yurtdışına görevlendirildiğini öğrenir Yavuz Üsteğmen sebebini sorsa da Erdem Yarbay söylemez Bu arada keşanlının kulağındaki problem için Yavuz Üsteğmen Ankara’ya sevk ettirir.

 

Söz Dizisi 6 Kasım Resmi

Eylem ise tekrardan Sancar’ın yanına gider Sancar eylemin hain olduğunu anlayamaz Hatta kadını olacağını söyler hafız yurtdışı operasyonunda karşısındaki teröristi öldürmüş teröristin hanımı hafızı adım adım takip etmiş ve Hafız bakkaldan alışveriş yapıp eve dönerken terörist silahı çıkartır ancak karşıdan devriye ekipleri gelince saklamak zorunda kalır ilk Devri ekibi Ali Haydar‘ı tanıdıkları için lojmana kadar bırakırlar terörist emellerine ulaşamadan oradan ayrılır. Bu arada Eylem kendisine tecavüz etmek isteyen Sancar’a silahını çeker ama Sancar mermileri aldığı için Eylemin ajan olduğu ortaya çıkar.

Söz Dizisi 6 Kasım Resmi3

 

Sancar Eylem‘n neleri bildiğini bilmediği için hemen öldürmek istemez. Bildiklerini öğrenmek ister. O yüzden Sancar Eylem’e sabah’a kadar süre tanır. Bu arda Eylem telefonunu açtığı için sinyal bilgilerinden Sancarın yeri tespit edilir. Yavuz ve ekibi Sancarın mekanına yakın yere paraşütle inerler. Bu arada Eylem ellerini çözüp konakta ne kadar Sancarın adamı varsa öldürür. Geriye sancar ve en yakındaki kalmışmır. Eylem Sancar’ın yanındakini silahla vurup geriye sancar ile baş başa kalırlar. Ama vurulan terörist ölmediği için sancarı Eylme’in elinden kurtarır.

Söz 20. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu