Söz

Söz 9 Ekim Fragmanı ve Özeti

Tim Suriye’deki soydaşlarını teröristlerden kurtarmak için Sınır dışına asker kimliği ile değil sivil bir vatandaş olarak giderler. Çünkü Meclisten sınır dışı yasası geçmemiştir. Suriye’deki köylüler ise kendi topraklarını terk etmeyeceğini söyleyince Yavuz Üsteğmen Erdem Yarbay ile konuşup koylülerin hayatını canları pahasına koruyacağını söylerler. Söz 9 Ekim Tüyoları yazının sonundadır…

Söz Dizisi 9 Ekim Özeti

söz

Erdem yarbay ise destek göndermek konusunda elinden geleni yapacağı sözünü verir.  Tim Sancar ve köpeklerini bertaraf edip köy halkını tam kurtardı derken sahneye Çolak çıkar ve koy halkını köyün meydanında rehin alır. Bu sırada meclisten sınır dışı operasyan teskeresi çıkmıştır. Erdem Yarbay f16 larla ve helikopterlerle time desteğe gelir. Çolak kaçmayı başarır ancak çolağın bir adamı yakalanır. Hafız canla başla sınır ötesi operasyonda iken Hafızın eşi Fatma zor da olsa bir erkek evlat dünyaya getirir. Tim karargaha döner dönmez hastaneye Fatma’nın yanına hastaneye gider.

Söz 9 Ekim Resmi 3

 

Hafız Üsteğmen Yavuz’dan oğluna isim vermesini ister. Yavuz komutan ise şehit Ahmet Kartal’ın adını verir. Sınır ötesi operasyonunda yakalanan çolağın adamı tow füzelerinin yerini söyleyince Tim muhbir ile birlikte bahsettiği yere giderler. Yavuz komutan ve ekibi füzelerin yanında bulunan çolağın adamlarını etkisiz hale getirse de füzeleri tuzaklı halde bırakılmıştır ve Timde bomba imha sadece Feyzullan’ın yani çaylağın görevidir. Çaylak ile Ateş kıbrısta Sara’nın peşindedir. Yavuz komutan çağlağı görüntülü arayarak bombayı imha etmesini sağlar.

Söz 9 Ekim Resmi

Söz dizisi 16. bölüm 9 Ekimde yayınlanacak Bölümünde; Feyzullah ile Nişanlısı Su’yun arası bozulacak. Çaylak su ile arasını bulmak için bayağa uğraşacak. Yavuz ile Bahar formalite de olsa evlenmek ve tayinini durdurmak için evlenmek için gerekli girişimlerde bulunup ekecekler.

Söz 9 Ekim Resmi 5

 

Ancak Büyük bey buna kayıtsız kalmayıp Yavuz’u öldürmek isteyecek. Çolak ise büyük beyi ortadan kaldırmak istese de agay bey bir ay sonra yapılacak olan toplantıya katıldıktan sonra öldürebileceğini söylediği için çolak hem Büyük beyi ortan kaldırma planları yaparken hayatını kurtaran Agah beyi de ortan kaldırmak için plan kuracak. Sınır dışı operasyonunda karşılaştığı halde kendisini vurmayan Eylem Sancar’ın gizli takibine takılacak. Keşanlı ise kulağındaki problemi timden ve Yavuz komutandan saklar. Eğer söylerse timden kovulacağını hatta askerlik bile yaptırmayacaklarını düşündüğü için arkadaşlarından durumunu saklar. Yavuz komutan kıbrıs operasyonundan elde ettiği şifreli dosyanın içerisindeki resimde Büyük beyi görür. Yavuz komutan kazadan sağ kurtulacak ve artık görünmez düşmanını öğrendiği için artık hamlelerini bu çerçevede yapacak.

 

Söz Dizisi 9 Ekim Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu