Söz

Söz Ateş Şehit Oluyor! Eren Vurdem Diziden Ayrılıyor Mu? Söz 21 Ocak

Ekranların sevilen dizisi Söz 66. bölümü ile 21 Ocak’ta ekranlarda olacak. Fragmanın yayınlanmasının ardından herkesi sorduğu ortak bir soru var: Söz Ateş ölüyor mu? Eren Vurdem Söz dizisinden ayrılacak mı? Merak edilen bu sorulara yanıt bulmaya çalışacağımız yazımız sizlerle.

Söz dizisinin olmazsa olmaz diyebileceğimiz, çapkınlık halleriyle olduğu kadar Nazlı’ya olan aşkı ile de dizinin fenomen karakterlerinden biri olan Ateş namı değer Karabatak 66. bölümde şehit oluyor.

Söz dizisi 66. bölüm fragmanından yola çıkarak dizide neler olacak diye merak eden Söz dizisi fanları bu acı haber ile çok üzülürken detaylara da bakmakta fayda var.

Sizin kardeşiniz benim oğlum. İşte burda, bu torbada! Üzerinde üniforması bile yok. Yüzlerce parça halinde. Açın bakın.”

Bu sözlerle Ateş’in tüm arkadaşlarına acısının büyüklüğünü hissettiren komutan seyirciyi de duygu dolu anlarla baş başa bırakıyor. Fragmanda bir torbanın içinde götürülen Ateş mi diye merak edenler elbette ki var. Zira seyircinin gölüne taht kuran Ateş’in böyle bir sahne ile gidecek olması herkesi üzüyor. Ancak Söz dizisinde Ateş şehit olup gidiyor. Asıl zor anlar bu gerçeği Nazlı ile paylaşmakta. söz dizisi ateş öldü mü eren vurdem resmiNazlı Ateş’in yokluğuna alışamazken onun sonsuza dek yanından ayrılışını kabul etmek ne kadar zordur tahmin etmesi bile çok güç. Bu haberi vermesi ayrı zordur ama bu gerçeği sevdiğini kaybetmek bundan daha da acı. 

Söz dizisi 21 Ocak’ta kısaca mendilleri hazırlayın desek yeri. Söz Ateş neden diziden ayrıldı diye merak edenler için Ateş karakterine hayat veren Eren Vurdem’in yeni dizisi var mı diye de araştırdık ancak oyuncunun başka bir yapımda rol alacağına dair bilgiler bulamadık.

Söz dizisi Ateş karakterine hayat veren Eren Vurdem hakkında kısa bilgiler ile hemen ardından Söz 66. bölüm fragmanı ile sonlandırıyoruz.

  • Söz dizisi Karabatak karakteriyle dikkat çeken başarılı oyuncu Eren Vurdem, 1988 Konya doğumlu yani Eren Vurdem’in yaşı 30.
  • Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Eren Vurdem’in oynadığı diziler; “Arka Sokaklar”, “Hesaplaşma”, “Şefkat Tepe”, “Şubat”, “İnadına Aşk”.
  • Eren Vurdem’in oynadığı filmler ise; “Sümela’nın Şifresi 3”, “Kurt Kapanı”, “Son Mektup”, “Yolculuk”, “Jin”, “No Ofsayt”
  • Eren Vurdem 175 cm boyunda ve 70 kg.

Söz 66. Bölüm Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu