Söz

Söz Dizisi 14. Bölüm 25 Eylül’de Neler Olacak?

Ekranların sevilen dizisi  Söz yine bomba bir bölümle yeni sezona merhaba dedi. Çolak Yavuz ve timinin emekleri sonunda teslim alındıysa da Sebo ona yardım etti ve kurtulmayı başardılar. Sınırımızda bir ülkeye sığınan Çolak ve ekibini bulmak için yavuz ve timi harekete geçti. Yurt dışına çıkan ekibi kötü bir sürpriz beklemekteydi yapmamaları gereken bir şeyi yaptıkları için ihraç oldular. Kutsal saydıkları görevlerinin bir gereği olan üniformalarına veda eden ekibi yeni bir sayfada bu defa farklı görevler beklemektedir.

 

Bu sezonda yeni jeneeik müzikler için “Moskow Bow Tie” adlı dünyaca meşhur bir orkestranın desteğini arkasına alan söz yine seyirciyi ekranlara kilitledi. Çolak ve onun zihniyetinde olan ekip yine iş başındaydı. Uğruna binlerce şehit verdiğimiz vatan toprakları hainlerin hain planlarının emeli olmuştur. Yavuz ve ekibi bir araya gelir ve yine kanının son damlasına kadar vatan için savaşmaya söz verirler. Sokaklara sökülen halkı ise hiç beklemedikleri bir olay beklemektedir. Halkı katletmeyi planlayan Çolak’in ve onun gibi hainlerin yine en tepede olduğu olayda, bir tarafta bomba yüklü halka doğru ilerleyen bir araç ve diğer tarafta halin için mücadele eden yavuz ve timi vardır. Olay esnasında Çaylak vurulur. Çolak ise bomba yüklü araçta mahkum durumundadır ve kelepçeli haldedir. Çolak’ın da canı tehlikededir. Bombayı çözemeyen Yavuz aracı denize doğru sürer. Yavuz da aynı şekilde mahkumdur. Araç denizde patlar. Yavuz kurtulur. Çolak da aynı şekilde kurtulmayı başarır. Ancak oğlu Tüysüz’ün ölümü ile yıkılır. 

Yavuz doktorun babası ile tanışır. İki zıt kutubun bu buluşması şok edicidir.  Doktorun babası kendiyle ilgili bilgi verip vermediğini sorgular. Agah ve Çolak ise yeni hainlikler peşindedir. İntikam hırsı ile dolup taşan Çolak iyiden iyiye hırslanmıştır. Ve gelen bir bomba ile Yavuz’un timinden Mücahit şehit olur. Ve ekip bu defa yine şehitlerimizin kanını yerde bırakmamak konusunda söz verirler. 

söz dizi resmi

Söz Dizisi 14.Bölüm Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu