Söz Dizisi Eylem’in Kardeşi Salin Kimdir?

Söz dizisinde eylemin kardeşi kimdir? Canlandırdığı karakterin adı nedir? Bu soruların cevabını yazımızı detaylarında bulabilirsiniz

Söz dizisi Bahar’ın kardeşi kimdir

Söz dizisinde geçtiğimiz bölümlerde de kısa kısa görüntüleri ortaya çıkan Eylem’ın kardeşi 24 bölümde daha net gözükmeye başladı Şu an için eylemin kardeşini canlandıran karakterin adı Mehmet belli olmasa da kimin canlandırdığını daha önce hangi dizilerde rol aldığını yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz söz dizisinde 24 bölümde Fransa’da okuyan ve okuduğu okulu bir yıl uzatmak zorunda kalan eylemin kardeşi ailemden habersiz kendine erkek arkadaş yapmıştır

Ancak erkek arkadaş eylemin Kardeşi için çok kötü planları vardır erkek arkadaşı Salin’in içeceğine ilaç katip bayıltır. Bu sırada Eylem’i an ve an takip edenlerle Salin‘in erkek arkadaşı birlik içinde hareket etmektedir. Söz dizisinde Eylemin kardeşini canlandıran karakterin adı SALİN’dir. Peki Salin karakterini Kim Canlandırıyor?

Ece Gürer (Salin)

Söz dizisinde Eylem’in Fransa’da okuyan kardeşini canlandıran Ece Gürer‘dir. 1988 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açan Ece psikoloji mezunudur. Üniversiteyi tamamladıktan sonra kendisini oyunculuk alanında geliştirmek ister. Bunun için “Osman Yagmurdereli” oyunculuk akademisinde eğitim görür. İlk TV karşıma “Hayat var” adli dizisi ile 2008 yılında olmuştur. Yıldızının parlaması 2016 yılında yayınlanan “Muhteşem Yüzyıl Kösem” adlı dizide Firdevs karakterine hayat vermesi ile artık daha çok tanin  biri olur.

2017 yılında ise 10 yıldan daha fazladır varlığını sürdüren “Arka Sokaklar” adlı  dizide Yeşim rolünü canlandırmıştır. Ece sadece dizi değil reklam filmlerinde de boy göstermeye başlamıştır Bakalım söz dizisinde ne kadar oynayacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın