Söz

Söz Dizisi Konusu ve Karakterleri

Söz Dizisi Konusu

Söz dizisi Star tv de 18 eylül pazartesi günü izleyici ile buluşacak, Söz dizisine yeni giren oyuncuların kimler olduğunu sizler için derledik. Söz dizisinin yeni sezon fragmanını konunun altında bulabilirsiniz

Söz dizisi 2016 yılında askeri konusu olan  dizilerde adını duyurmuş ve bir çok seven kitlesi olmuştur. Yönetmenliğini Yağız Alp Aydın’ın yaptığı senaryosunu Senaryoyu Ethem Özışık’ın kurguladığı Söz dizisinin kısaca konusuna değinecek olursak, Bordo bereli askerlerin yaşadıkları aksiyon dolu sahneleri konu almaktadır.

“Gözün Arkada Kalmasın” sloganıyla milletine mesaj da vermektedir. 3 Nisan 2016 yılında ilk bölümü ile yayına girmiştir. ikinci sezonu ise 18 Eylül Pazartesi saat 20:00 sevenleri ile buluşacak olan Söz dizisinin kadrosunda kimler var hadi hep birlikte bakalım.

Tolga Sarıtaş (Yavuz Karasu)

Özel kuvvetler borda bereli timinin komutanı olan Yavuz SavaşSöz Oyuncu Kadrosu Yavuz Resmi ve taktik bilgisi ile düşmanlara aman dileten aynı zamanda timindeki askerlerine karşı hem adaletli hem de dost canlısı bir komutanı canlandırıyor.

 Aybuke Pusat (Bahar Kutlu)

Zengin ailenin çocuğudur. Ailesinin hastaneleri vardır. Söz Oyuncu Kadrosu Bahar ResmiGüzel ve zeki olan doktorluk yapan Bahar, ailesinin yanından ayrıldığında hayatında yeni bir sayfa daha açılmıştır. Dünyaya bakış açısını değiştiren olaylarla kendinin farkına da varmaya başlar.

Meriç Aral (Eylem)

Fransız baba ve Türk annenin anarşist, her şeyi sorgulayan kızıdır.  Eylemlere katılma suçundan ötürü defalarca gözaltına alınan Eylem, internet gazeteciliği yapmaktadır.Söz Oyuncu Kadrosu Eylem Resmi Bu sırada timde çalışan bir adama gönlünü kaptırınca hayatı boyunca inandığı değerleri gözden geçirmesi gerekir.

Atakan Arslan (Zafer)

Kuralcı bir ailenin çocuğu olan timdeki komutan yardımcısı üsteğmendir. Söz Oyuncu Kadrosu Zafer ResmiKonuşmayı çok seven üsteğmen sabahın ilk saatlerini herkesten önce uyanarak spor yaparak geçirir. Çalışkanlığı ile bilinir.

Serhat Kılıç (Çolak)

Söz dizisi kadrosuna yeni katılan oyunculardan. Karakter olarak baktığımızda ise karşımızda terör örgütüne liderlik eden kötü bir karakter karşımıza çıkmakta.Söz Oyuncu Kadrosu Çolak Resmi Kendi çıkarı her şeyin önünde olan oldukça kurnaz biridir. Kardeşini kaybeden Çolak bunun sorumlusu olarak Üsteğmen Yavuz’u görmektedir ve intikam peşindedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu