Söz

Söz Dizisi Nadya Kim? (Kasap’ın Sevgilisi) Söz Nadya Gerçek Adı Ve Oynadığı Dizler

Söz dizisi 17 Eylül Pazartesi günü 3. sezonuna hazırlanırken Söz oyuncuları arasına yeni isimler dahil oldu. Daha önceki yazılarımızda Timin başına bela olacak kasap karakterini tanıtmıştık.

Şimdi Söz Kasapın sevgilisi olan ve Kasapın işlerine yardım eden oyuncu kim olduğunu anlatırken Söz Nadya kim nasıl bir karakter olduğunu sizlere elimizden geldiğince tanıtacağız. Ardında Söz dizisi Nadya karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adını ve daha önce hangi dizide yer aldığını açıklayacağız. Bizi takipte kalın sakın ha sakın ayrılmayın ;)

Söz Nadya Kim? Nasıl Bir Karakter?

Star TV’nin fenomen dizisi 3 Nisan 2017 yılında yayın hayatına başladı ve o tarihten itibaren oldukça fazla kitlesi ve seveni oldu. Bir çok kanal da askeriye ağırlıklı diziler peş peşe yayınlandı ancak Söz dizi kadar reyting alan çok fazla olmadı ve bu başarısını 3. sezonuna start verdiği 17 Eylül 2018 tarihinde başladığı dizi bir çok kötü karakteri Yavuz ve timi bir bir etkisiz hale getirdi.

Yardım isteyen ile yardıma muhtaç bir çok halka yardım etti. Kimi zaman şehir operasyonları yaparken kimi zaman  da yurt dışında operasyonlar yaptılar ve peygamber ocağı olarak bildiğimiz askerliği daha çok sevdirdi. Ancak kısa bir bilgilendirme yapmak da fayda var. Askerin şehir içinde görevi yoktur. Kırsal kesimde görevlidir. Şehir içerisinde polis yetkilidir. Belli durumlarda sadece jandarma şehir içinde belli bir süreliğine görev yapabileceğini söyleyelim.

Söz Nadya karakterini tanımlamadan evvel geçtiğimiz sezon bir birinden belalı karakteri tim yok etmeyi başardı ama bu uğurda Bahar gibi en yakınlarını şehit verdiler. Bir zamanlar Agah kötü ölsün derken aslında istihbarat adına görev yaptığını gördük. Diğer yandan ise belalı ve 7 canlı olan Çolak her defasında kurtulsa da geçtiğimiz sezon Yavuz komutan ve emrindeki aslanlar Çolak’ı öldürmeyi ve ülkeyi kurtarmayı başardı. Şimdi ise Çolak’dan daha belalı karakterler Söz oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Kasap, namını boşuna almayan ve düşmanlarını doğraması ile ün yapmış Rus hain timin başını bu sezon oldukça ağrıtacak. Dragon ise hem yaptığı kötülüklerle adından söz ettirecek hem de sev Rus sevgilisi ile dikkatleri üzerine çekecek. Söz Nadya karakterine bakacak olursak aslında Nadya, sevgilisine koşulsuz bağlı ve sadık ve Dragon’un her emrini yerine getirmeye hazır psikopat bir karakter. Bakalım hangi hainliklere imza atacak. Şimdi Söz dizisi Nadya karakterini canlandıran oyuncunun gerçek ismini verelim. söz nadya kim selin deveci resmiSöz Nadya’nın Gerçek Adı Ve Oynadığı Diziler?

Söz Nadya’nın gerçek adı Selin Deveci. Geçtiğimiz sezonda da yine Rus bir sevgiliye hayat veren oyuncu Ay yapım imzalı Çukur dizisinde Elvis’in sevgilisi olan Lana karakterine hayat vermişti.

1,71 m boyunda olan oyuncunun kilosu ise 51 kg dır. Almanya’da yaşayan oyuncu hem Almanca hem de Türkçe konuşmaktadır. Almanya’da bir filmde rol alan oyuncu 2014 yılında Türkiye’ye gelmiş ve TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Filinta dizisinde yer almıştır.

2016’da Alemde 1 Gece filminde rol almış olan Deveci, döbüş sanatlarındaki başarısıyla aksiyonun bol olduğu Çukur dizisinin ardından Söz dizisine de dahil olmuştur. Goldmine Management adlı cast ajansına kayıtlı olan oyuncu Selçuk Yöntemden oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Yer aldığı diğer yapımlar; Mevsim Çiçek Açtı, Kadınlık Bizde Kalsın, 

Söz Dizisi Nadya Diziye Dahil Olduğu Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu