Söz

Söz Dizisi Sami Kim? Sami’nin Gerçek Adı Ne? Rol Aldığı Diziler

Söz dizisinin kötü karakterlerine yeni eklenen isimlerden Sami hakkında hazırladığımız bu yazımızda sizler Söz Sami kimdir, Söz dizisi Sami’nin gerçek adı ve bilgileri ile buluşturacağız. 

Söz Sami Kim? Sami’nin Gerçek İsmi Ve Bilgileri

Söz dizisi 2018-2019 yeni sezonda Dragan karakteriyle dizide zorlu bir mücadele başladı. Dragan ile birlikte çalışan bir konsey de sonradan diziye dahil oldu. Dragan ile birlikte çalışan ve kan dökmek için oyun üstüne oyun oynandı. Dragan aldığı güçle ilk iş Yavuz’u yok etmekti. Bu amaç için Sami’yle iş birliğine giden dragan umduğunu bulamadı. [kirmizibuton]Söz Dragan kim[/kirmizibuton] için tıklayınız.

Tarık’ın yardımını alan Sami ise Yavuz’u bitirmeyi hayal etti ancak beklediğini bulamadı. Sami Tarık’a işi beceremedin deyince Tarık kendini kanıtlamak için çırpınmaya başladı başlamasına ama Tarık pusuya düştü.

Yavuz silahı Tarık’ın başına doğrulttu. Tarık ise hala meydan okumaya devam edip ben yaşarsam kötü olur diye tehdit etti. Yavuz ise onu vurmadı. Sami ise Tarık’ın zorda olmasını hiç de umursamadan kendini düşünmeye devam etti. 

Söz Sami’nin gerçek adı Cengiz Sezici. Tecrübeli bir oyuncu olan Cengiz Sezici 1950 doğumlu. 172 cm boyunda olan oyuncu 68 yaşında. Adana’da dünyaya gelen oyuncu, 1971 yılı itibariyle sektöre adım atmıştır.söz sami kim cengiz sezici resmi 21 yaşında mesleğe başlayan oyuncu 1977 yılında rol aldığı “Selvi Boylum Al Yazmalım” ile dikkatleri çekmeyi başarmıştır. “Karanfil Naciye”, “Son Urfalı”, “Çalıkuşu”, “Fatmagülün Suçu Ne?” “Vurgun” “Üçüncü Sayfa” adlı yapımların dışında pek çok dizi, sinema filmi, tiyatro oyununda rol almıştır. Yılların tecrübesine sahip olan Sezgin, “Kış Çiçeği” adlı sinema filmindeki başarısı ile Altın Portakal’da ödül almıştır.

Cengiz Sezici deyince aslında ilk akla gelen dizilerin başında aslında “Ayşecik” geliyor. “Çatal Niyazi” karakterini hatırlamayanımız azdır. Tabi ki bu sadece bir tanesi. “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinin Settar Zazaoğlu karakteri, “Kaçak” dizisinin Bici Nihat’ı olarak seyirciyle buluşan usta oyuncu “Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine”adlı yapımdaki oyunculuğu da harikaydı.

Yazımızı bu noktada Söz dizisinde Sami karakterine hayat veren oyuncunun bir videosu ile sonlandırmak istedik. İşte o video.

Cengiz Sezgin Söz Sami Kim Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=_vHu-OE7ra8

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Ooo MaşaAllah FİLİZİMMM

    Çukuru Bıraktın SÖZ mü izliyorsun artık. Gerçi eski heyecanı yok çukurun. ???

    1. Aynen Nurdanım ya çukur bu sene beni açmadı ya, uzun süredir söz izlemiyordum iyi geldi ;) sen izliyor musun çukuru?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu