Söz

Söz Dizisi Seda Kim? (Dragan’ın Ajanı) Söz Seda’nın Gerçek Adı Yaşı

Tims&B Yapımın iddialı yapımı Söz dizisinde casus kim diye merak edilip okların Eylem’i göstermesiyle olaylar iyice sarpa sararken asıl ajan olan Seda hakkında merak edilen tüm detaylar yazımızda sizlerle.

  • Söz dizisi Derya’nın yardımcısı Seda kim, ajan Seda nasıl biri?
  • Söz Seda’nın gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi dizide oynadı?

Yukarıdaki soruların cevapları yazımızda siz değerli takipçilerimizle. Derya’nın yanında asistan olarak Söz dizisine katılan Seda karakteri, aslında bir ajandan başkası değil. Çalışkanlığı ile dikkat çeken Seda, Derya ve Eylem’in gözünün içine baka baka vatana ihanet etmekte.

İstihbarat gibi her şeyin gizli olduğu yerde ne yaşanıyor ise hemen Dragan’ın kulağına olanı biteni anlatan Seda, bakar ki kim casus aranıyor hemen yeni bir hedef olarak Eylem’i gösterir. Derya’nın aklını da Eylem’in geçmişi nedeniyle karıştırır.

Derya hemen Eylem’in Fransız istihbaratına hizmet edip etmediğini öğrenmeye çalışan Derya’nın soruları ile derin bir nefes alan Seda hala gizli gizli olanları dinlemekte. Seda’nın oyunu ne zaman ortaya çıkacak en kısa sürede cevabını alacağız ama Derya’nın da şüphelendiği Eylem’in başına da bu konuyla alakalı çok çorap örülecek gibi. Derya ve Eylem’in arkadaşlığını zedeler mi bu yaşananlar henüz bunu bilemiyoruz.söz seda kim mutlu ulusoy resmiSöz dizisinde Seda karakterine hayat veren oyuncu ise Mutlu Ulusoy. Aslında sunucu kimliğiyle ön planda olan hatta bir dönem Kanal D ana haber bülteninin sunuculuğunu yapmış olan Ulusoy, ayrıca NTV’de de spor haberleri sunuculuğu da yapmıştır.

TRT Spor’da da spor programı sunmuş olan Mutlu Ulusoy’un ilk rol aldığı dizi Söz dizisidir. 1986 yılında Zonguldak’ta dünyaya gelen oyuncu, Selçuk Üniversitesi Radyo Sinema Tv mezunudur. Henüz yedi yaşında iken babasının vefatıyla babası gibi güzel konuşmak için eğitim almaya karar vermiş olan oyuncu bu konuda kendini geliştirmek için eğitimini de bu yönde almak istemiştir.

Bir dönem Fox Ana Haber Bülteni sunucusu Fatih Portakal’ın yanında asistanlık yapmış olan oyuncu TV8, Kral Tv gibi kanalllarda çalışmıştır. Spor spikerliğinden oyunculuğa geçiş yapan Ulusoy, koyu Beşiktaşlı.

Mutlu Ulusoy Söz Dizisi Seda Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu