Söz

Söz Dizisinde İki Yeni İsim

Ekranların sevilen dizisi  Söz yine bomba bir bölümle yeni sezona merhaba dedi. Çolak,  Yavuz ve timinin emekleri sayesinde teslim alındıysa da Sebo ona yardım etti ve kurtulmayı başardılar. Sınırımızda bir ülkeye sığınan Çolak ve ekibini bulmak için Yavuz ve timi harekete geçti. Yurt dışına çıkan ekibi kötü bir sürpriz beklemekteydi yapmamaları gereken bir şeyi-yabancı bir ülkede bir time girdikleri- yaptıkları için ihraç edildiler. Kutsal saydıkları görevlerinin bir gereği olan üniformalarına veda eden ekibi yeni bir sayfada bu defa farklı görevler beklemektedir. Bu yeni sayfada yeni karakterlerle yola devam eden Söz Cihan Ünal ve Mehmet Özgür’ü de listesine ekledi.

Mehmet Özgür Kimdir? İşte Detaylar

30 Ağustos 1970’de Antalya’da dünyaya gelen oyuncu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Çok genç yaşlarda sahne tozunu tatmış olan oyuncu, epeyce bir tiyatro oyununda rol alıp ardından yönetmenlik bile yapmıştır. Daha önce Tarçın Konuştu, Sözün Bittiği Yer, Kollama, Suskunlar, Muhteşem Yüzyıl, Çalıkuşu adlı yapımlarda yer alan oyuncunun karısı da kendi gibi oyuncudur. İki oyuncu kız kardeşe sahip olan Mehmet Özgür, Star Tv’de ekranlara gelen Hanım Köylü dizisiyle de adından söz ettirmeyi başarmıştır.

mehmet özgür rsmi

Cihan Ünal Kimdir? İşte Merak Edilenler

22 Ocak 1946 yılında Kastamonu’da dünyaya gelen oyuncu, Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Damladaki Kemancı, Şeytan adlı sinema filmlerinde rol alan oyuncu dört kez evlenmiştir. İlk olarak Sabiha Tarhan ile dünya evine giren oyuncunun bir kızı olmuştur. İkinci olarak ise Türkan Şoray gibi ünlü bir isimle evlenen Cihan Ünal Yağmur adında bir evlat sahibi olmuştur. Daha önce birçok televizyon dizisi ve sinema yapıtında yer almıştır.

cihan ünal resmi

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu