Söz

Söz Fethi’nin Eski Sevgilisi Kim? Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

Star Tv ekranlarının ilgiyle takip edilen her Pazartesi ekranlara gelen dizisi Söz dizisine yeni bir oyuncu daha geldi haberi ile sizlerleyiz. Söz dizisinde Fethi’nin eski sevgilisi olarak diziye katılan oyuncu şimdiden merak konusu oldu. İşte beklenen o detaylar.

Söz Dizisi Fethi’nin Önceki Sevgilisi Kim? Gerçek Adı Ne?

Söz dizisinde yeni oyuncular bitmek bilmiyor. Yakın bir tarihte oldu mu olacak mı anlaşma diye beklediğimiz oyuncu sonunda anlaşmayı imzaladı şeklinde aldığımız duyum üzerine hazırladığımız bu yazımızda sizlere şok bir haber. Fethi ve Eylem aşkı doludizgin devam ederken bu aşka yeni bir karakter dahil edildi: Fethi’nin eski sevgilisi.

Fethi’nin eski sevgilisi bu aşkta eminiz ki bir değişikliğe neden olmaz diye düşünmek istiyoruz ama belli ki bu aşkta bir kıskanma havası estirilmek isteniyor.

Söz dizisi 62. bölümde çok güzel anlarını izlediğimiz Fethi ve Eylem aşkında böyle bir karakterin gelmesi sizce bu aşkta ne gibi değişikliklere neden olur? Yorumlarınızı bizlerle yorum ekle kısmından paylaşabilirsiniz.

Söz dizisi [mavibuton]Fethi’nin Eylem’e söylediği türkü[/mavibuton] için tıklayınız.
can kırıkları hande doğandemir resmi
Kasım 1985 yılında Başkent Ankara da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini yine Ankara da bulunan Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Sosyoloji alanından mezun olmuştur. Şu an 32 yaşında olan Hande Yay burcudur. Kamera karşısına 2009 yılında “Kahramanlar” adlı dizi le bu sektöre giriş yapmıştır. Hem sosyolog hem de sunuculuk yapan Hande aynı zamanda dizi oyunculuğuna da bu dizi ile başlamıştır.

2014 yılında ise “Bana Masal Anlat” adlı sinema filminde “Ayperi” karakterini canlandırmış ve sine sektörüne de bu filim ile girmiş oldu. Can kırıkları dizisine dahil olmadan önce en son oynadığı dizi 2016 yılında “Hayatımın Aşkı” Gökçe karakterini canlandırmıştır. Son yer aldığı sinema filmi ise 2017 yılında “Kaybedenler Kulübü Yolda” sinema filminde oynamıştı.

Güzel oyuncuya bu yapımların ardından Atv ekranlarında yayınlanmış ama ömrü kısa olmuş bir dizi olan “Can Kırıkları” dizisinde ana karakterlerden biri olan Polis Leyla karakterine hayat vermiştir. Dizinin final yapmasının ardından güzel oyuncunun Söz kadrosuna katılması sevenlerini çok mutlu etti.

Hande Doğandemir Söz Fethi’nin Eski Sevgilisi Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu