Söz

Söz İvan Kimdir? (Dragan’ın Arkadaşı) Gerçek Adı Ne? Hangi Dizide Rol Aldı?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Söz dizisi İvan kim diye merak eden takipçilerimiz için hazırladığımız bu yazımızda Söz Dizisi İvan’ın gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları sizleri bekliyor.

Söz Dizisi İvan Kimdir? Söz Dizisi İvan’ın Gerçek Adı Ne? Kaç yaşında?

Dragan’ın işbirlikçisi olan İvan, hapishaneden Dragan’ın yardımı ile çıkmayı başarır. Dragan bir yolunu bulup Yavuz’un elinden kurtulur. Ve ilk iş İvan’a ulaşır. İvan bir program yazarak güvenlik sistemindeki bilgilere ulaşır. Dragan İvan’ın bu büyük yardımı ile asıl hedefi olan Milli Güvenlik Protokolü’nün bilgilerine erişir.

Dragan’ı elinden kaçıran yavuz ise Draganla buluşmak ve ona destek olmak için gelecek olan Nisan adlı kadının peşindedir. Dragan’a ulaşmak için Nisan’ı ölümün eşiğine getiren Yavuz hedefine bir adım daha yaklaşır ancak Dragan da bu esnada İvan’ın desteği ile oldukça önemli bilgilere ulaşır.

Nisan Yavuz’un korkutmasına rağmen beraberindeki eylemcilerle büyük bir eyleme girişir ve bu eylemi engellemek isteyen Albay Erdem şehit olur. İvan ise üstün zekasıyla dikkat çekmeye ve Dragan’a her kötü adımında destek olmaya devam edecek. 

Söz dizisi İvan’ın gerçek adı İbrahim Cem Tek. Arzu Gamze oyunculuk ajansına bağlı olarak çalışmakta olan İbrahim Cem Tek 1989 doğumlu yani 29 yaşında.söz ivan kim ibrahim cem tek resmi Haliç Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan oyuncunun boyu 184 cm ve kilosu 80 kg dır. Yabancı Dil olarak orta seviyede İngilizce bilen oyuncu ileri düzeyde darbuka çalabiliyor. 2015 yılında Atv ekranlarının bir döneme damga vuran dizisi “Karadayı” dizisinde rol almış olan oyuncu 2016 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan sevilen dizi “Cesur Yürek” dizisinde rol aldı.

2017 yılına geldiğimizde ise Star Tv’de yayınlanmış olan Paramparça dizisinde yer almış olan Tek, son olarak Kanal D ekranlarının geçtiğimiz sezon ekranlara veda eden dizisi Vatanım Sensin dizisinde rol almıştır.

İstanbul doğumlu olan İbrahim Cem Tek oyuncu koçu olarak pek çok dizide rol almıştır. Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Sana Bir Sır Vereceğim, Cinayet, Aşk Zamanı, Kara Kutu, Bir Litre Gözyaşı, Bizim Köyün Şarkısı, Çocuklar Sana Emanet adlı yapımlarda oyuncu koçu olarak yer almıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu