Söz Komiser Ceren Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Söz dizisi Komiser Ceren kimdir? Komiser Ceren’in gerçek adı nedir? Boyu, kilosu, daha önce rol aldığı diziler ve daha fazla bilgi haberimizin devamında sizlerle…

Söz Dizisi Dizisi Komiser Ceren Kimdir?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Söz’e sürpriz bir konuk oyuncu dahil oldu. Söz dizisinde Komiser Burcu karakterini canlandıran bu oyuncu merak konusu oldu. Burcu Komiser narkotik şubede çalışmaktadır. Söz Komiser Ceren’in gerçek adı Burcu Binici. 1986 senesinde Palandöken’i ile meşhur olan şehrimiz Erzurum’da dünyaya gözlerini açan Burcu Binici, 1,74 boyunda ve 56 kilo. Yengeç burcu olan Burcu Binici, köken olarak Rize’nin Hemşin ilçesindendir. Babası devlet su işlerinde çalışan Binici babasının işi nedeniyle pek çok şehir görmüştür. Çocukluk yılları Aydın’da geçmiş olan oyuncu İlkokulu da Liseyi de bu şehirde bitirmiştir.

Müzik konusunda ilgili olan oyuncu şan dersi dışında davul çalma konusunda da eğitim almıştır. Bir süre bankacı olarak da çalışmış olan Burcu Binici, Erzurum’da bulunan Akbank Bankasında altı ay görev yapmıştır. Bu görevinin dışında ilaç mümessili olarak da görev yapmış olan oyuncu pek çok mesleği tecrübe etmiştir. Dans konusundaki yeteneği sayesinde dansçılık da yapmış olan oyuncu Türkiye çapında oldukça meşhur olan Anadolu Ateşi adlı dans grubundaki bir eğitmen tarafından keşfedilmiş. Böylece Anadolu Ateşi adlı grubun dansçılarından biri de Burcu Binici olmuştur.

2007 senesinde Bir Bulut Olsam adlı dizi ile kamera karşısına çıkan oyuncu böylece dizi sektörüne de adımını atmıştır. 2011’de yönetmenlik yapmakta olan Eray Koçak ile nikah masasına oturan oyuncu 2 ay evli kaldıktan sonra boşanma kararı ile mahkemeye başvurmuş ve Eray Koçak’tan ayrılmıştır. 2010 senesinde Sensiz Yaşayamam, 2010-2012 seneleri arasında Dürüye’nin Güğümleri, 2012 senesinde Sarı Siyah da rol almıştır. 2012 senesinde yer aldığı bir diğer yapım ise Biz Babasız Büyüdük adlı yapım olmuştur. 6 Mantı adlı dizide rol alan oyuncu, 2015 senesinde Atv ekranlarında seyirci ile buluşmuş olan Aşk Zamanı adlı dizide rol almıştır. Bu dizide Sema karakterine hayat vermiştir. Söz dizisinde Komiser Ceren karakteri ile konuk oyuncu olan Burcu Binici yakın zamanda Sen Anlat Karadeniz adlı dizide de rol alacaktır. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 2 Şubat 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Söz Komiser Ceren Kimdir? Gerçek Adı Ne? (1 Yorum)

  1. Komiser ceren artık aşıkla sevgili olacaksınız tahmin ediyorum 😍😍 söz dizisi mükemmel 😉😉😉