Söz

Söz Kopuk Kim? Kopuk’un Gerçek Adı Ne? (Söz Dizisi Selim Hayroviç)

Tims&B Yapımın sevilen dizisi Söz oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Vatanım Sensin dizisinin Mehmet’i Söz dizisinde Selim Hayroviç rolüyle ekranlara gelecek. Hem oyuncu hem de karakter hakkında merak edilen detaylar yazımızda.

Söz Dizisi Kopuk Karakteri

Star Tv ekranlarının her Pazartesi ekranlara gelen dizisi Söz heyecanlı bölümlerle seyirciyi ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Yeni sezonda Yavuz’un kendisine verilen görevi başta istememesi ile başlayan bölümlerin ardından babasından kalan son video ile Yavuz’un görevine bakış açısı bir kez daha değişti.

Derya Yavuz’un hikayesini merakla araştırırken Yavuz son bölümde geçmişine ait görüntülerle neye döndüğünü şaşırdı. Hayatından kimler kaymıştı? Neler yaşamıştı? Bir film şeridi şeklinde etrafında döndü durdu. Yavuz’un yeni bölümde en büyük desteklerinden biri de Selim Hayroviç olacak.

Babasının en yakın arkadaşı olan Turan dışında bir dert ortağı da Kopuk lakaplı Selim Hayroviç olacak. Söz Kopuk lakaplı Selim Hayroviç karakteri diziye yedinci bölüm itibariyle katılacak. Vatansever bir gence hayat verecek olan Kopuk Söz dizisinin yeni fenomeni olmaya aday bir karakter.

Karakter analizinin hemen ardından merak edilen ikinci soruya geçecek olursak Söz dizisi Selim Hayroviç’in gerçek adı ve bilgiler hakkında sizlere bilgiler aktarmaya devam edelim. Söz dizisi Kopuk’un gerçek adı Genco Özak. söz kopuk kim genco özak resmiGeçtiğimiz sezon final yapan Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Vatanım Sensin dizisinde yine vatansever bir gence hayat vermiş olan Genco Özak, 1992 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul’da dünyaya gelen Özak, akrep burcu. 184 cm boyunda olan genç oyuncu 79 kg ağırlığındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan oyuncunun sevgilisi Yeliz Kuvancı.

Başarılı oyuncu Kocamın Ailesi adlı dizi ile dizi sektörüne merhaba demiş, hemen ardından da iki sezon boyunca Kanal d ekranlarının tarihi dizisi Vatanım Sensin dizisinde gözü vatandan gayrısını görmeyen yiğit bir gence – Mehmet’e- hayat vermiştir. Genco Özak sinema filmi olarak ise Kor adlı filmde rol almıştır. Yer aldığı bir diğer film ise Martıların Efendisi adlı film olmuştur. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu