Söz

Söz Linda Kim? (Savaş Muhabiri Linda) Issız Adam Başrol Oyuncusu Söz Dizisinde!

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Söz oyuncu kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Söz dizisi Linda karakterine hayat verecek oyuncu hakkında merak ettiklerinize ek olarak karakter hakkında da merak edilen yazımızda.

  • Söz dizisi gazeteci kız kim?
  • Söz dizisi Linda’nın gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi dizide rol aldı?

Bu soruların yanıtlarını siz değerli takipçilerimizle paylaşacağız. Söz dizisinde Ateş’in yaşıyor olduğuna inanan Nazlı haklı çıkmış Ateş’in yaşadığına şahit olmuştuk. Ateş hafızasını kaybetmiş yanında ise ona kocası gözüyle bakan bir kadın ile herkesin kafası karışmıştı.

Bu karmaşanın ortasında Ateş’in yaşadığı çok yakında Yavuzların da öğreneceği bir gerçek olarak bekliyor. Yavuz ise komutan ve sevgilisi arasında yaşadığı ikilem sonrasında zor anlar yaşasa da Derya’nın sözleri üzerine komutanı tercih etmiş ve bomba patlamıştı. Söz dizisinde Derya ölecek mi diye herkes merak ederken Ateş’in durumu da merak edilen bir diğer durum oldu.

Söz dizisinde tüm bu karmaşanın içerisinde savaş muhabiri olarak görev yapan Linda adında güzel bir gazeteci de diziye dahil olacak. Sorularıyla dikkat çekecek olan Linda Söz dizisinde adından söz ettirecek bir karakter olarak gelecek.söz linda kim melis birkan resmiSöz dizisinde Linda karakterine hayat verecek olan oyuncu ise Melis Birkan. “Issız Adam” filminde başrolde yer alarak hafızalara kazınan oyuncu 1982 doğumlu. Ankara’da dünyaya gelen güzel oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale ve Modern Dans Bölümü mezunudur.

“Avrupa Yakası” ile dizi sektörüne merhaba diyen Birkan daha sonra “Çapkın” adlı dizide Kira karakteri ile beğeni almıştır. 2006 yılında “Köprü” adlı dizide iki sezon boyunca Elmas karakterine hayat veren Melis Birkan, “Komedi Dükkanı”, “İyi Ki Varsın”, “Ayışığı” adlı dizilerde de rol almıştır.

“Ulak” adlı filmin ardından rol aldığı “Issız Adam” filmde canlandırdığı Ada karakteriyle ödül sahibi olan başarılı oyuncu, “Leyla ile Mecnun”, “Bu kalp Seni Unutur Mu?”, “İşler Güçler”, “Büyük Sürgün Kafkasya”, “Saklı Kalan” adlı yapımlarda rol almıştır.

Son olarak “Sen Benim Her Şeyimsin” adlı filmde Pınar karakterine hayat vermiş olan oyuncu hakkında merak edilenlerin ardından ödül sahibi olduğu filmden bir kesit ile yazımızı sonlandırıyoruz.

Melis Birkan Söz Dizisi Linda Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu