Söz

Söz Nisan Kim? Nisan’ın Gerçek Adı Ne? Hangi Dizide Oynadı?

Pazartesi günlerinin fenomen dizisi Söz dizisine Nisan karakteri dahil oldu. Peki Söz Nisan kimdir, Söz Nisan’ın gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi dizide oynadı bu soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Söz Dizisi Nisan Kim? Söz Nisan’ın Gerçek Adı Ne?

Söz dizisine yeni sezonda dahil olan isimlerden biri de bu haftaki bölümde diziye dahil oldu. Star Tv ekranlarının her pazartesi ekranlara gelen dizisi Söz yeni sezonda Derya ve Melisa karakterlerinin dışında Nisan karakterini de diziye dahil etti.

Üsteğmen Yavuz’un başta bütün sevdiklerimi bu uğurda kaybettim diyerek reddetmesinin üstüne Turan babasından kalan o son görüntüleri Yavuz’a izletir. Yavuz izlediği video ile Turan’ın verdiği emirler doğrultusunda yeni görevlerini gizlice yürütmeye başlar. Söz dizisinde Nisan karakteri de bu sezonda dahil oldu.

Nisan suç örgütünün başında bulunan adamın kızıdır. Zengin bir hayat süren Nisan, Yavuz’dan etkilenecektir. Yavuz ve Derya’nın arasındaki yakınlaşma karşısında verdiği tepkilerle adından sıkça söz ettirecektir.

Söz Nisan’ın gerçek adı da merak edilen bir diğer detay oldu. Söz Nisan’ın gerçek adı Mine Çayıroğlu. 1977 yılında kültür başkentimiz olan İstanbul’da dünyaya gelmiş olan oyuncunun bir oğlu var ve adı da Deniz. söz nisan kim mine çayıroğlu resmiSon olarak İffet dizisinde rol almış olan oyuncu İşler Güçler dizisinde de konuk oyuncu olarak diziye dahil olmuştur. Annesi avukat olan oyuncunun babası belediye başkanı olarak görev yapmıştır. Üniversite için İngiltere’ye giden başarılı oyuncu oyunculuk dışında şan konusunda da ders almıştır.

Oyunculuk dışında şarkı söyleme konusunda da oldukça başarılı olan oyuncunun bir de albümü var. (Zümrüt) Henüz çocukken Çalıkuşu dizisinde Munise karakteri ile beğeni almış olan Çayıroğlu, şu ana kadar 45’e yakın yapımda rol almıştır.

Avrupa Yakası dizisinde muhabir olarak karşımıza çıkan oyuncu üç sezon boyunca Parmaklıklar Ardında dizisinde Nurgül karakterine hayat vermiştir. İffet dizisinde Yasemin karakteri ile beğeni alan oyuncu, son olarak İşler Güçler dizisinde konuk olarak rol almıştır.

Mine Çayıroğlu Yaşı-Boyu-Kilosu

Güzel oyuncu, Özgür Gezgin ile evlenmiş ancak daha sonra ayrılma kararı vermiştir. Oyuncunun boyu 165 cm, kilosu ise 52 kg dır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu