Söz Yavuz Şehit Olacak Mı? Tolga Sarıtaş Diziden Ayrılacak Mı?

Söz Yavuz üsteğmen Şehit olacak mı Söz Tolga Sarıtaş söz dizisinden ayrılacak mı Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz…

Söz Yavuz Üsteğmen Şehit Olacak Mı?

Söz dizisi 25 Aralık’ta ekranlara yine heyecan dolu sahneleriyle geldi. Çolak Türkiye sınırında oluşturduğu hain tuzağı yine Yavuz Üsteğmen ve ekibi erken fark ederek bu durumu engelledi. Agah hatta daha ileri giderek Türk bayrağını yerine kendi paçavrasını asmak istedi ancak hava kuvvetlerinin saldırısıyla buna engel oldu. Daha sonra bu işlerin planlayıcısı olarak Agah’ın peşine düşen Yavuz en son bir yerde teke tek karşılaşır.

Yavuz Üsteğmen silahını çekip artık yeter teslim ol diyerek bu işe son vermesini ister ancak Agah çok tehlikeli bir adamdır. Ellerini kaldırır ancak parmağındaki yüzüğü çıkartıp aynı yüzüğün bir benzerinin annesinde olduğunu ve ve kendisini babası olarak tanıtır. Yavuz Üsteğmen bunların hiçbirine inanmaz ancak yüzün içerisinde yazan ve sembolün aynı annesinin yüzüğünde olduğunu görünce bir an dona kalır. Agah bu bir anlık dalgınlıkla Yavuz Üsteğmeni belinden bıçaklar. Tabii söz dizisini sevenler olarak Yavuz Üsteğmen Şehit olacak mı sözleri hemen sosyal medya üzerinde konuşulmaya başlandı.

Bizler yaptığımız araştırmalarda Yavuz Üsteğmen dizine kesinlikle ayrılmayacak yani Tolga Sarıtaş söz dizisine devam edecek bunu hem takipçilerimize hem de yakışıklı oyuncunun sevenlerine buradan duyurabiliriz. Peki söz dizisinde gelecek hafta fragmanı merakla beklenir oldu acaba Agah gerçekten Yavuz’un babası mı Agah Yavuz’u bilerek böyle yalanlarla oyalayıp bıçaklamak mı istedi? Şimdilik bu sorular hepsi askıda kaldı ancak Gelecek hafta Bu soruların cevabını daha net verebiliriz şunu da belirteyim Gelecek hafta yılbaşı tatil olacağından dolayı yayınlanmayadabilir yani merakımız bir sonraki haftaya kalabilir.

Söz dizisi 28. Bölüm Fragmanı

Yayıncı kuruluş tarafından söz dizisinin 28 bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın