Söz

Söz Yiğido Kim? Gerçek Adı Ne? Yaşı Ve Bilgileri Söz Dizisi Efe

Söz dizisine yeni gelen oyuncular listesine her yeni bölümde biri katılıyor. Ekranların vazgeçilmezlerinden olan Söz dizisine 59. bölüm itibariyle gelen Yiğido ve Efe karakteri hakkında hazırladığımız yazımızda sizleri bekliyor.

Söz Dizisi Yiğido Karakteri

Star Tv deyince akla ilk gelen dizilerden biri olan Söz dizisinde 62. bölümün ana teması intikam idi. Güler’in şehit olmasının ardından Çaylak’ın verdiği tepki onların da üzerine patlayıcı atmak olsa da Erdem’in asla intikam demeyeceğini hatırlatırlar.

Yavuz ise buna hak verip Güler ablamıza yapılanı unutmayacağız der. Ekibe yeni dahil olan Yiğido ise Yavuz’a adınızı çok duydum deyip ekibe olan hayranlığını da belirtir.

Yiğido ekip için taze kanlardan biri. Bir diğeri de Efe. Ekibin yeni üyeleri olan Efe ve Yiğido hoşgeldin dercesine önce bir şaka olayıyla karşılaşıp daha sonra grubun yeni üyeleri olarak dikkat çektiler. Efe ile sürekli birlikte takılan Yiğido karakterine hayat veren oyuncu hakkında detaylara geçelim. 

Söz dizisinde Yiğido karakterine hayat veren oyuncu Nezir Çınarlı. Nezir Çınarlı kimdir, kaç yaşında, nerde doğdu, hangi dizide rol aldı sorularının cevaplarıyla yazımıza devam edecek olursak; Nezir Çınarlı.söz yiğido kim nezir çınarlı resmiNezir Çınarlı, Rh Pozitif Menajerlik ajansına bağlı olarak çalışmakta. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan oyuncu 14 Şubat doğumlu. 

Söz Dizisi Efe Kim? Gerçek Adı Ne?

Ekibin yeni üyelerinden olan Efe de Yiğido gibi ekibe yeni dahil olmuştur. Efe karakterini canlandıran oyuncu ise Orhan Arı. Orhan Arı daha önce “Vatanım Sensin” ve “Bir Mucize Olsun” adlı dizilerde rol almıştır. Bahsi geçen dizilerde kısa süreli de rol alsa Söz dizisinde canlandırdığı Efe karakteriyle adından söz ettirecek bir oyuncu. söz efe kim orhan arı resmiSöz dizisi Efe ve Yiğido karakteri hakkında kısa bilgilerin ardından sizlerle Efe ve Yiğido’ya hayat veren oyuncular hakkında da paylaşıldığı ölçüde oyuncular hakkında bilgileri aktardık.[saributon] Söz dizisi yeni gelen oyuncular[/saributon] listesi için tıklayınız. 

Söz dizisi Efe ve Yiğido’ya yapılan yazımızda da söz ettiğimiz o şakadan görüntülerin olduğu bir video ile bu yazımızı da sonlandırıyoruz.

Efe Ve Yiğido Söz Dizisi

https://www.youtube.com/watch?v=ET8SGInzSkI

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu