Tv Programları

Star TV Ekranlarında Beni Affet’in Yerine Yemek Programı Başlayacak! %100 Türk Yapımı Programı Tanıyalım

Bildiğiniz üzere Beni Affet dizisi 28 Aralık Cuma günü 1477. bölümü ile final yaparak yayın hayatına son verdi. Herkesin merakla beklediği acaba Beni Affet dizisinin yerine ne hangi program başlayacak olduğu idi. Bu gün artık hangi program başlayacağını biliyoruz. Günlük dizinin yerine şu ara çok revaçta olan yemek programı yapacaklar.

Bu konuda Yemekteyiz, Zuhal Topla’la Safrada ve Gelinim Mutfakta yarışması hali hazırda oldukça iyi reytingler almaya devam ederken yeni bir yemek programını başarı olması çok farklı ve beğenilen ve kimsenin yapmayacağı bir şeyi ortaya koyması gerekir ki Star TV de başlayacak olan yemek programı da tam da buna cevap veren cinsten çok farklı konsept ile ve oldukça eğleneceğimiz bir yarışma programı çok yakında ekranlarda olacak.

Star TV de Başlayacak Olan Yemek Programı Ve Detayları

Bir zamanlar kanallar ardı ardına evlilik programı açmaya ve bu konuda belli bir otorite kazanmak için birbirleri ile yarıştığı günleri çok geride bıraktık. Çıkan Kanun Hükmünde Kararname ile bu konsept de yayın yapan programlar ya kapandı yada farklı bir konsept ile devam etse de başarılı olamadığı ve yeterince reyting alamadığı için yayını kanal tarafında yayını durdurdu.

Kanalların acaba nasıl bir konsept yapalım da gündüz kuşağındaki reytingleri kaparız düşündüğü sıralarda günlük dizi olarak Beni Affet’in harika reytinglere göz dikip bu pastadan pay almak isteyen kanallar ardı ardına günlük dizi yayınlamaya başladı. Ne var ki hiç biri tutmadı ve aldığı reytingler beni affet’in yanına bile yaklaşamadı. Kanallar bu sefer gelin ile kaynana konsepti üzerine bir program düşünüp yemek programı ile gelin kaynana programı konseptini bir araya getirdiler. Yemekteyiz, Gelinim Mutfakta ve Zuhal Topal’la sofrada şu an bu konuda en iyi yerlerde olan yemek programlarıdır.Star TV Yeni Yemek Programı

Yemekteyiz ile Zuhal Topal’la Safrada birbirine konsept olarak çok benzerlik gösterse de bazı konularda ayrıştığını rahatlıkla görebiliyoruz. Ancak bu ikili arasında yarışan ve diğerlerinden daha iyi konumları elde edeceğini düşündüğüm Gelinim Mutfakta gerçekten beğenildi. Ancak Star TV de henüz adı kesinleşmeyen ama konsept olarak %100 Türk yapımı olan ve Fransa, Fas, Brezilya, Tayland gibi ülkelerde yayınlanan ve oldukça iyi reytingler elde eden programı ülkemizin şartlarına uygun bir konsept ile Star TV ekranlarına hafta içi her gün gelecek.

Yeni Yemek Programının Konsepti Nasıl Olacak?

  • Damatlar yarışacak
  • Yemek yapılacak
  • Gelinler yemeğin yapımı başka bir odadan kulaklıkla aktaracak
  • Malzeme listesini ve yapımını not almak yasak
  • Beş Damat yaptığı yemekleri 5 gelin gözleri kapalı puan verecek
  • Gelinleri 1 ile 10 arasında puan verecekler

Bu konsept ile geleceği %100 olmasa da bazı farklılıklar illaki olacaktır. Ancak ana tema bundan ibaret olduğunu şimdiden söylemeliyim. Bence bu konsept ile gelirse kesinlikle en adil yarışma olacağını düşünüyorum. Yarışmanın tanıtım fragmanını ekliyorum. Merak ettiğiniz kısmı buradan izleyip görebilirsiniz.

Star TV’nin Yeni Yemek Pragramı Konsepti

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu