Survivor

Survivor 2018 Başlama Tarihi Kesinleşti

Survivor 2018 Ne zamana Başlayacak? Survivor 2018 Nerede çekiliyor? Survivor 2018’de ne gibi değişikler olacak? bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Survivor 2018 Ne Zaman Başlayacak?

Survivor bu sene çok farklı konsept ile karşımıza çıkmaya hazırlanırken Acun bey Bu sene Survivor için sürprizlere gebe olduğundan bahsetmişti. Bizler de merakla Survivor 2018’in başlama Tarihini merakla beklerken mutlu haberi aldık ve sizlere Survivor 2018 ne zaman başlayacak? Bizde sizler gibi bu konuyu çok merak ediyorduk. Bu gün aldığımız habere göre Survivor 2018 yine Şubat ayında izleyici karşısında olacak? Gün olarak ise  Şubatın 10 olarak duyduk. Bu tarih Cumartesi gününe denk geliyor. Survivor 2018’de ne gibi değişikler olacak?

survivor Resmi1

Öncelikle Survivor’u yayınlama hakkına Sahip Acun medya bu yl Ünlüler takımı olmayacağını onun yerine All Star takımı olacağını en başında duyurdu. Yani daha önce yarışmaya katılmayan yeni bir ünlü olmayacak onun yerine daha önce Survivor da yarışmış ünlü veya gönüllülerden seçilen kişileri All star kadrosunda olacak. Karşılarında ise Yine gönüllüler olacak. Survivor 2018 Nerede Çekiliyor? Survivor 2017 yılında olduğu gibi bu yılda aldığımız kulis bilgisine göre yine Dominik Cumhuriyetinde çekimlerini yapacak. Aksi bir durumda sizleri yine buradan bilgilendirmeye yapacağız. Bunların dışında Survivor için Süprizlere gebe bir yıl olacağını söyledi. Tahminimiz Dokunulmazlık oyunu tabi ki gene olacağı bunun dışında ödül oyunu çok çekişmeli geçecek. Muhtemelen sürprizler burada başlıyor. Daha önceki ödül oyunlarında yemek otel gibi zaruri ihtiyaçların lüx içinde bir gün yaşamalarına olanak sağlamaya dönüktü.

 

Bu yıl hem zaruri ihtiyaçların lüx içinde karşılamalarına dönük ödüllerinin yanında üstüne daha pahalı hediyeler ile karşımıza çıkabilir . Örneğin Araba veya orta halli bir ev gibi hediyeler karşımıza çıkabilir. Tabi ki bunlar şimdilik farazi kalıyor ama geçen senelerden farklı olması hem ödül için verilen hediyelerde olacağı gibi oynan oyunların da çok çok farklı olması ile karşımıza çıkabilir. Daha önce hiç oynanmamış oyunlar olabilir veya korku dolu oyunlar da olabilir. Şimdilik haberimiz bu kadar. Daha detaylı bilgi geldikçe siz değerli okurlarımıza buradan duyuracağız. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu