Survivor

Survivor 2018 Murat Ceylan Kimdir? İşte Detaylar

Survivor 2018 All Star kadrosundan Murat Ceylan kimdir? Yaşı, boyu, kilosu, nereli olduğu hakkında detaylı bilgiler haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle…

Survivor Murat Ceylan Kimdir?

Tv8 ekranlarının büyük merakla takip edilen yarışması Survivor 2018 seyirciyle buluştu. Merakla beklenen Survivor All Star kadrosunda Survivor 2013de finale kalamasa da 4. olarak zirveyi zorlayan Murat Ceylan da yer alıyor. Peki daha önce de Survivor ile adını duyurmuş olan Murat Ceylan kimdir, yaşı, boyu, kilosu, nereli bu soruların cevaplarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Murat Ceylan binicilikle uğraşmakta ve müzik konusunda da iddialı bir isim. 1989, İstanbul doğumlu olan oyuncu çocuk yaşlardan beri müzikle iç içe bir hayat sahip. İstanbul Devlet Konservatuvarında görev yapmakta olan Ergican Saydam’da müzik konusunda dersler alan yarışmacı, İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümünden mezun olmuştur. 

Murat Ceylan Resmi 1

Fitness konusunda da profesyonel olarak ilgili olan yarışmacı İstanbul Atlı Spor Kulübü’ne kayıtlı lisanslı bir binicidir. Daha önce Survivor 2013 de yer almış olan yarışmacı yarışma sonrasında da adını duyurmaya devam ettirmiştir. Lise eğitiminin ardından Londrada Central Saint Martins de Endüstriyel Tasarım bölümünde eğitim aldı. Henüz 2 yaşında bir çocukken müzik konusunda yeteneği ile piyano çalmaya başladı. Surf ve paten yapmaktan da hoşlanmaktadır.

Murat Ceylan Resmi 2

2013 Survivor yarışmasında Gönüllüler takımında yarışmaya katıldı. Tv8 ekranlarında yayınlanan Para Bende adlı yarışma ile tekrar adını duyuran yarışmacı 2016 senesinde söz ve müziği kendine ait olan Yeni Nesil adlı bir albümle beğeni toplamayı başardı. Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan Familya adlı dizide rol aldı. Survivor 2013te yarışmada finale kalamasa da hafızalarda Şampiyon Hilmiceme olan arkadaşlığı ile kazındı. İlk beşe kalan yarışmacı Survivor 2013 te yarışmacıyı dördüncülükle bitirdi. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu