Survivor

Survivor 2018 Ünlüler Takımı #2018 Survivor Kadrosu

Survivor 2018 Ünlüler Takımında Kimler varSurvivor 2018 Ünlüler KadrosuSurvivor 2018 Ünlüler yarışmacılarını merak ediyorsanız yazımızın dikkatle okumanızı tavsiye ediyorum

Survivor 2018 Ünlüler Takımı

Acunn medyanın Türkiye medyasına getirdiği aslında bir çok ülkede yayınlanan Survivor dünyada ilk yayın tarihi 13 Eylül 1997 yılında yayınlanmaya başlanmıştır. Survivor Nedir? Survivor Nasıl Bir Yarışmadır? Survivor kelime manası olarak  aslında hayatta kalan anlamı taşımaktadır. Yarışma olarak Survivor her şeyden uzakta doğal ortamda tüm ihtiyaçlarını teknolojiden uzakta hem hayatta kalarak hem de üstün performans gerektiren yarışmalrda takım halinde yarışarak ödülleri hak etmek.

survivor Resmi1

Survivor kademeli elemeden sonra hem ünlü hem de gönüllü takımlarını tek bir adada toplayıp artık tüm yarışmacıların bireysel yarıştığı son ikiye kalanları ise SMS oylaması ile seçilen ve kazanana para ödülü verilen yarışmadır. 2017 survivor yarışmasında son ikiye kalmıştı. Ogeday gönderilen %50 sinden fazla alıp yarışmayı kazanıp büyük ödüle ulaşmıştı. Bu yıl yani 2018 Survivor Ünlüler kadrosunda kimlerin olacağı merak konusu olmaya başladı. Şu günlerde takımlar yavaş yavaş şekillenmeye başladığı sırada bizde sizler için Survivor ünlüler kadrosuna katılacağı kesinleşen yarışmacıların kimler olduğundan bahsedeceğiz. 

Ogeday Girişken

Ogeday Resmi Survivor 2018

Evet yanlış duymadınız Ogeday geçen senenin galibi bu sefer Ünlü olarak yarışmaya dahil oldu. Geçtiğimiz sene gönüllü olarak katıldığı yarışmaya bu sene Ünlü olarak yarışacak (bence bu yanlış olmuş farklı yüzler olmalıydı)

Merve Aydın

Merve Aydın Resmi Survivor 2018

Merve Bu yıl Ünlü olarak yarışmaya dahil oldu. Mart 1990 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açan Merve aslen ordulu’dur. 2008 yılında Dünya alletizim şampiyonasında 800m de gümüş madalyayı kazanmıştı

Hilmi Cem İntepe 

Himi Cem İntepe Resmi Survivor 2018

Hilmi Cem de daha önce Ogeday gibi Survivor kadrosunda gönüllü katılan yarışmacılardan. Şimdi ise ünlü takımında karşımıza olacak. Mayıs 1992 yılında Bodrumda hayata gözlerini Açan Hilmi beden eğitimi bölümü mezunudur.

Turabi Çamkıran

Turabi Çamkıran Resmi Survivor 2018

Sanırım turabi adı duymayanımız yoktur. Turabi daha önce survivora gönüllü olarak katılmıştı. Şimdi ise Ünlüler kadrosunda. Turabi ilk olarak 2013 yılında yetenek sizsiniz yarışma programına katılmıştı daha sonra 2014 yılında Survivor kadrosuna dahil oldu. 2014 Survivor şampiyonu olma becerisini gösteren Turabi 2016 yılında “Kertenkele” adlı dizide “Kara Kemal” adlı karaktere hayat vermişti.

Hakan Hatipoğlu

Hakan Hatipoğlu Resmi Survivor 2018

Hakan Survivor yarışma programının mutfağında yer alan birisi aslında. Daha önce Survivor Ponaroma sunuculuğu yapmış birisi. Hakan Hatip oğlu kendisini “Var mısın Yok musun” adlı yarışma programında tanıdık. Kasım 1979 yılında İstanbul’da haya gözlerini açan Hakan aslen Çanakkale’lidir. Katıldığı yarışma programı var mısın yok musun adlı programda kendisi gibi yarışmacı olan Gizem Akın ile evlendi. Hakan daha sonra “Behsat Ç” adlı Tv dizisinde “Selim” Karakterine hayat verdi.

Sema Aydemir

Sema Aydemir Resmi Survivor 2018

Sema geçen sene yani 2017 yılında gene ünlüler takımında yer almış ve Kıbrıs elemelerinde yarışmaya veda eden isimlerden olmuştu. Sema ünlü bir sporcu. Kendisi kısa mesafe koşucusudur. 1985 doğumlu olan Sema Bursa’lıdır.

Nagihan Karadere

Nagihan Karadere Resmi Survivor 2018

Nagihan’da eski bir Survivor yarışmacısı. Nagihan 2016 yılında Survivora katılmış ve en başarılı bayan olmuştu. 33 yaşında olan Nagihan 2003 yılında Romanya’nın eski adı ile Köstence, şimdiki adı ile Constanta da yapılan atletizm şampiyonasında yarışmış ve altın madalya ile ülkemizi gururlandırmış bir sporcumuzdur.

Çağan Atakan (Avatar Atakan)

ağan Atakan Avatar Atakan Resmi Survivor 2018

Çağan da diğer bir çok ünlü yarışmacı gibi daha önce Survivor kadrosunda yer lalan isimlerden 2016 Survivor kadrosunda en güçlü yapıya sahip olan yarışmacı olarak akıllarda yer etmiş birisidir. 2018 Ünlüler kadrosunda yarışacak. Ağustos 1989 yılında hayata gözlerini açan Çağan”Muay Thai” dalında dünya 2011 şampiyonu olmuştur.

Bu sene ünlü olarak yeni yüz göremesek de All star takımı Ünlüler takımıdır. yarışmaya daha evvel gönüllü katılıp belli bir başarı elde edip halkımızca tanınan yarışmacılar All star takımı olacak. Peki  “All Star” kelime manası olarak ne demek? All star “yıldızlar” anlamı taşıyor. Bizim toplumumuzda ünlü olanlara aynı zamanda yıldız da söylenildiğini biliyoruz o halde tek fark isim değişikliği var. Bir çok sitede ünlüler olmayacağı konusunda haber yapılmış. Arkadaşlar evet bu sene yeni bir ünlü görmesekte eski Survivor kadrosunda başarı elde etmiş ve tanınan yarışmacıları ekranda göreceğiz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

  1. Nasil ya ben hep gonulluler takimini tutmusam ve simdi hilmicemle ogeday nasil unlulerde olur ya offfff patates kafada burdaymis turabi of biktim ondan

  2. bu sene ünlüler takımı diye bişey yok Allstar a karşı gönüllüler yarışacak haber yanlış olmuş

    1. allstarı biz ünlü olarak değerlendirdiğimiz için bu şekilde haber yaptık algılama farkı ;) yanlış haber değil ;)

  3. ben gönülüleri hep tuttum amaşimdi ünlülerde ogeday hilmicem ve turabi var bence acun abi bu yeni sistemi değiştirirse çok memnun olurum selam survıvor seni çok seviyorum

  4. ben gönülüleri hep tuttum amaşimdi ünlülerde ogeday hilmicem ve turabi var bence acun abi bu yeni sistemi değiştirirse çok memnun olurum selam survıvor seni çok seviyorum hep dersi bırakıp hep survıvora odaklandım ama survıvor bir başka tadı var

  5. Tuuurrrbbboooo ailecek seni destekliyoruz yürü turabicim ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu