Dizi Haberi

Survivor 2020 Final Ne Zaman Netlik Kazandı!

Tv 8 ekranlarının ilgiyle takip edilen Survivor 2020 final ne zaman olacak diye seyirci büyük bir heyecanla bekliyordu. Beklenen haber geldi. Survivor 2020 final tarihi netleşti. İşte herkesin merak ettiği o tarih!

Acun Ilıcalı deyince ilk akla gelen yarışma programı kuşkusuz Survivor. Bu yıl Ünlüler ve Gönüllülerin ter döktüğü Survivor 2020 her bölümde heyecan uyandırıyor. Koronavirüs nedeniyle evlerimizinden çıkamadığımız bu dönemde hele ki dizi çekimlerinin çoğunun durmasından dolayı Survivor izlemeyen neredeyse çok az seyirci kaldı.survivor final resmi

Bir dönem Survivor’da ter dökmüş olan ve şimdilerde Survivor 2020 sunuculuğunu da yapan Hakan Hatipoğlu yarışma hakkında detayları canlı yayında paylaşmaya devam ediyor. Demet Akalın ile canlı yayında Hakan Hatipoğlu Survivor 2020 final tarihi konusunda bilgiler verdi.

Hakan Hatipoğlu Survivor 2020 final tarihinin 5 Temmuz Pazar günü olduğunu net olarak paylaştı.

Survivor 2020 Ne Zaman Final Yapacak?

Acun Ilıcalı’nın hem yapımcısı hem de sunucusu olduğu Survivor 2020 final tarihi herkesin merak ettiği konulardan bir tanesiydi. Yarışmada şu ana kadar pek çok yarışmacı veda etti. Yarışma tüm hızıyla devam ederken haftanın yedi gününde program düzenleyen ekip de yarışmacılar da çok yoruluyor.

Acun Ilıcalı bu nedenle bazı günlerde daha az zorlayıcı yarışmalar düzenlemesi yarışmanın daha da sevilmesini sağlıyor. Partiler sayesinde rahatlayan yarışmacılar da yorgunluklarından bir nebze de olsa arınıyor. Süreç bu şekilde devam ederken herkes ekran başında final tarihini merak ediyor. Survivor 2020 5 Temmuz Pazar akşamı final bölümü ile ekranlara veda edecek.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu