Survivor

Survivor 2020 Gönüllüler Takımı Yarışmacıları Belli Oldu

Survivor 2020 Gönüllüler Takımı ve Ünlüler takımı konsept olarak belirlendi. Daha önceki all star olarak yarışma başlasa da sonradan takımlar arasındaki dengeleri yeniden eşitlemek adına takımlar yeniden dağıtılmıştı. Şimdi eşit güçteki yarışmacıların mücadelesini izleyeceğiz.

15 Ocak 2020 tarihinde o Ses Türkiye’nin hemen bitiminde bugün 16 Şubat 2020 Pazar günü bir yıl boyunca beklenen yarışma başlayacak. Daha önceki yazımızda Ünlüler takımını sizlere tanıtmıştık. Şimdi 2020 Survivor Gönüllüler Yarışmacıları arasında kimlerin yer aldığını bu yazımızda sizler için tanıtacağız.

=> Bu arada Survivor 2020 Ünlüler Takımı Görmek için tıklayınız.

Fatma Günaydın – (elendi)

Fatma Günaydın - Survivor 2020 Gönüllüler Yarışmacısı

28 Nisan 1995 yılında Erzurum ilinde hayata gözlerini açan Fatma, beş kardeşi var. Aslen Erzurumlu olan Fatma, yakın çevresinde kendisine Fatoş diye hitap edildiğini be bu isime çok aşına olduğunu dile getirdi.

Fatma Ailenin en küçüğü olduğunu ve kendisi dışında, 3 ablası ve bir abisi olduğunu söyleyebiliriz. Bir ara futbol oynasa da bacaklarının kaslanmaya başlaması nedeni ile çarpık bacaklı olmak istemediği için buna sonra vermiştir.

Gönüllüler takımın da sizler ilk tanıtacağımız Fatma Günaydın, bakın kendisini ve iddiasını nasıl kanıtlıyor?

 Boş verin yazılmış hikayeleri. Ben benimkini yazmaya geliyorum Fatma Günaydın

# ilk bölümde arkadaşları tarafında en çok oyu alarak ilk eleme adayı olsa da sms oylamasında paçayı ilk hafta yırtmayı başardı.

Burak Yurdugör (Elendi)

Burak Yurdugör - Survivor Türkiye 2020 Gönüllüler Yarışmacısı

Aslen İstanbullu olan Burak, 1999 İstanbul doğumludur. Kendisinden ufak bir kız kardeşi olan Burak’ın kökeni, Yemen’e kadar gidiyor desem? Şaka değil. Babası her ne kadar İsviçre doğumlu olsa da İstanbul ve Yemen’e kadar uzanıyor.

Burak Yurdagör lisans eğitimini “İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivi Hava ulaştırma ” bölümünden mezun olmuştur. Hava ulaştırma dışında ileride meslek olarak yapabilecekleri alanları genişletmek adına şu an Anadolu Üniversitesi Havacılık yönetimi bölümünde eğitim görmektedir.

Burak’ın spor hayatına kısa bir bakış atacak olursak; Yüzme ve basketbol ile ilgilenen Burak,i kısa bir süre üniversite okuduğu yıllarda Amerikan Futbolu oynamıştır.Aktif olarak yaptığı sporlar ise fitness ve Crossfit alanlarında kendisini geliştirmiştir.

Gönüllüler takımın ikinci olarak tanıtacağımız yarışmacı Burak Yurdagör, bakın kendisini ve yarışmadaki iddiasını nasıl kanıtlıyor?

Survivor’u Kazanmam için pek bir şey yapmama gerek yok! Ben bana yeterim Burak Yurdagör

Meryem Kasap (elendi)

Meryem Kasap - 2020 Survivor Türkiye Gönüllüler Yarışmacısı

1 Mayıs 1992 yılında Trabzon ilinde hayata gözlerini açmıştır. Yani Meryem Kasap nereli diye merak edenlere karşı ilk sorunun cevabı da vermiş olalım.

Üç kardeş arasında en küçükleri olan Meryem, daha ilkokul yıllarında kendisini sanata adamış diyebiliriz. İlkokul yıllarında tiyatro oyunlarında yer almıştır.

=> Survivor Meryem Elendi Mi? Detaylar için lütfen tıklayınız.

Lise yıllarında Hentbol ile başladığı spor hayatına daha sonra atletizme yönelmiştir. Sırıkla atlama ile başladığı atletizm macerasında çok iyi giderken yaşadığı sakalık nedeni ile 400 metre atletizm alanına yönelmiştir.

Spor hayatına devam ederken diğer taraftan lise eğitimini tamamlayıp, Karadeniz Üniversitesi Beden eğitimin öğretmenliğini kazanmıştır. 12 yıl boyunca aktif spor hayatında bir çok madalya kazanmış milli bir atlettir.

Gönüllüler takımın Üçüncü yarışmacısı olarak tanıtacağımız yarışmacı Meryem Kasap, bakın kendisini ve yarışmadaki iddiasını nasıl kanıtlıyor?

Survivor da kazanmak için neler yapacağımı tahmin bile edemezsiniz. Meryem Kasap

Sadık Ardahan

Sadık Ardahan - 2020 Survivor Gönüllüler Takımı Yarışmacısı

33 yaşında olan Sadık, aslen Adanalıdır. 1987 yılında Adana ilimiz de hayata gözlerini açan yarışmacı Adanaspor’un 8 yıl boyunca alt yapısında top koşturdu.

Porfesyonel futbol hayatına yaşadığı sakatlık nedeni ile ara vermek zorunda kalan Sadık Ardahan, bu sakatlık sürecinde vatani görevini tamamladı.

Her zaman hayalinde olan yeni yerler gezmeye de bu denem de başladı. Hayatının ikinci büyük hayali olan Survivor’a katılmakla çok mutlu olan Sadık Ardahan Uzkanbaş’ın yarışmada kendisini ve iddasını bakın nasıl anlatıyor.

Arkadasın bir hikaye bırakmış her insan, sonsuza dek yaşar. Yapımda bir bozukluk varsa benden mimarlık bekleme! Sadık Ardahan

Evrim Kekik

Evrim Kekik - Survivor 2020 Gönüllüler Takımı Yarışmacısı

1991 yılında İstanbul da hayata gözlerini açan Evrim şu an 29 yaşındadır. Henüz ilkokul birinci sınıf da voleybol ile spor hayatına başlayan Evrim, profesyonel anlam da voleybolcu oldu. Fenerbahçe, Galatasaray ve Konya Ereğli belediyesi spor kulüplerinde voleybol oynadı.

Kariyerine omuzundaki sakatlık nedeni ile ara verse de eğitimine devam etmeyi ihmal etmemiştir. Önce Gazi Üniversitesi Besyo da eğitimini tamamlamıştır.

Üniversite yıllarında ilgi duyduğu yüzme ile daha yakından tanışma ve ilgilenme imkanı bulan Survivor 2020 Gönüllüler yarışmacısı Evrim Keklik iki diplomayı birden aldı. Hem yüzme antrenörü hem de besyo konusunda lisans eğitimi almıştır.

Yüzme antrenörü olarak karşımıza çıkan survivor yarışmacısı Evrik Keklik’in bakın yarışmada kendisini ve iddiasını nasıl anlatıyor.

Bu yıl Evrim Survivor’a gidecek. Survivor evrim geçirecek. Evrim Keklik

# Cemal Can ilk sms oylamasında birinci sırada olması nedeni ile Evrim’i sms oylamasına gönderdi.Ancak Evrim sms oylamasında paçayı yırttı.

Cemal Can

Cemal Can Cansever - Survivor 2020 Gönüllüler Takımı Yarışmacısı

1996 yılında İzmir de hayata gözlerini açan Cemal Can, şu an 24 yaşındadır. Aslen İzmirli olan yakışıklı yarışmacı Cemal’in annesi Rize, babası ise Selanik göçmenidir.

İstanbul Yeditepe Üniversitesi reklam tasarımı ve iletişim bölümün de lisans eğitimini tamamlamadan önce yakın arkadaşlarının tavsiyesi ile DJ. eğitimi almıştır.

Hayatını büyük oranda değiştirecek olan Survivor yarışmasında kendisi ve iddiasını kanıtlamak üzere gelen Cemal Can Cansever bakın iddiasını nasıl anlatıyor.

Herkes çok iddialı konuşuyor. İddialı olmaya gerek yok! İcraat önemli Cemal Can Cansever

# İlk sms oylamasında Gönüllüler takımında en çok oyu alan iki yarışmacıdan birisi oldu. İlk oylamada elenmesi için Evrik Kek’in ismini söyledi.

Makbule Karabudak (ELENDİ)

Makbule Karabudak - Survivor 2020 Gönüllüler Takımı Yarışmacısı

1992 yılında İstanbul ilinde hayata gözlerini açan Makbule şu an 28 yaşındadır. İlkokul yıllarında uzun atlama ile kısa mesafe koşusu yaptığını dile getiren Makbule zorlu bir eğitim öğretim hayatı yaşadığını aktardı.

Makbule, ortaokul sonunda girdiği sınav da Anadolu lise sini kazandıktan sonra sayısal bölüm de eğitim gördüğünü ve hep çalışkan öğrenci olduğunu açıklayan başarılı öğrenci şimdiler de Survivor yarışmacı olarak karşımıza çıktı.

Lisans eğitimi olarak Eskişehir Üniversitesi Ebelik bölümünü bitirmiştir. Üniversite yıllarında bayan Hentbol takımında oynamıştır.Üniversiteyi bitirir bitirmez girdiği KPSS sınavını da başarı ile geçip İstanbul’a atanmıştır.

Kamu görevlisi iken asla spordan vaz geçmeyen Makbule Karabudak, şimdi iddiasını survivor da kanıtlayamaya geldi. Bakın ilk çekimde iddiasını nasıl anlatıyor.

Bugüne kadar hep göbek bağı kestim ama şimdi nefesleri kesmeye geliyorum Makbule Karabudak

# İlk hafta tüm takım olarak sms oylamasında en çok oyu alan iki kişiden biri olan Ceyhun Jay tarafından ismi sms oylamasına sunuldu. Makbule, sms oylamasında çıkamadı ve ilk elenen yarışmacı oldu.

Ceyhun Jay (Elendi)

Ceyhun JAY UZUN - Survivor 2020 Gönüllüler Takımı Yarışmacısı - Polis

Tam ismi Ceyhun Jak Uzun olan ve İngiltere da polis memuru olarak görev yapan yarışmacı, İngiltere de dünyaya gelmiştir. Aslen Kıbrıs asıllıdır. İngiltere de yaptığı görevlerde başarılı olması nedeni ile 2018 de yılın polisi seçilmiştir. Polislik mesleğinden emekli olmuştur.

Polislik mesleğini yaptığı sıralarda bir çok kez koşu yarışmalarına katılmıştır. İki adet olimpiyat derecesi olan yarışmacı 2016 yılında kızları Tanyel’i kanserden dolayı kaybetmesi nedeni ile Kıbrıs da kanserle mücadele eden aileleri yardım etmek için vakıf kurdu.

sadece koşma alanında değil bisiklet yarışlarına da katılan Ceyhun uzun mesafe bisiklet sürebilmesi nedeni ile yarışmada kondisyon isteyen bir çok alanda başarı göstereceğini düşünüyorum.

2020 Survivor Gönüllüler yarışmacısı Ceyhun Uzun, bakın kendisini ve yarışmadaki iddiasını nasıl dile getiriyor

İngiltere de yılın polisi seçildim. Türk halkının gönlünü almaya Survivor’a geldim. Ceyhun Jak Uzun

# ilk hafta takım olarak sms oylamasına çıkıldı. Cemal can ile birlikte en çok oyu alan iki isimden birisi oldu. Potaya Makbuleyi gönderdi. Makbule ise potadan çıkmadı. İlk elenen ismi Ceyhun Jay belirlemiş oldu.

Tayfun Erdoğan (Elendi)

Tayfun Erdoğan - Survivor Türkiye 2020 Gönüllüler Takımı

4 Kasım 1991 yılında Osmangazi ilçesinde hayata gözlerini açan yakışıklı yarışması aslen Bursalıdır. Akrep burçlu olan yarışmacı daha önce Seda Sayan ile birlikte Uğur Aslan’ın sunduğu evlendirme programına katılmıştı.

Tayfun Erdoğan’ın spor hayatına bakacak olursak, bir dönem Bursaspor’un alt yapısında oynamıştır. Ancak diğer rakiplerine göre spor ile arasına en az olan yarışmacı diyebilirim.

Üniversite hayatı ise yine Bursa da gerçekleşen 2020 Survivor gönüllüler yarışmacısı Tayfun Erdoğan Uludağ Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur.

Tayfun Erdoğan yarışmada ki iddiasını ve azmini bakın şu sözlerle kanıtlamak istedi.

Survivor benim için mücadele ve azmin ta kendisi. Ben Tayfun. İsmimin hakkını vermeye geliyorum Tayfun Erdoğan

Nisa Bölükbaşı

Nisa Bölükbaşı - Survivor Türkiye 2020 Gönüllüler Takımı

2 Temmuz 1998 yılında Prag da hayata gözlerini açan güzel yarışmacı Nisa Bölükbaşı şu an 22 yaşındadır. İlgili bir ailede dünyaya geldiği için çok şanslı olan Nisa henüz 3 aylıkken yüzme eğitimine başlamıştır.

6 yaşında iken Çek Cumhuriyetinde yüzme konusunda mücadele etmeye başladı. Buradaki başarısı profesyonel kayak yapma daveti de getirse de kayak yapacağı yerin uzak olmasında dolayı bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

Prag tenis kulübü olan Cibulka da 15 yıl boyunca tenis oynadı. Daha 15 yaşında iken yüzmeyi bırakıp, yüzme hocalığı seviyesine erişmiştir.

108 yılına Mimarlık okumak için spor hayatına ara vermiştir. Bu arada Survivor yarışmacı olarak gönüllüler takımında Nisa Bölükbaşı orakla karşımıza çıktı.

Çek Cumhuriyetinin milli takımında yer alan Nisa bakın iddiasını ve azmini bakın şu sözlerle kanıtlamak istedi.

Survivor karakter oluşturmaz. Karakteri ortaya çıkartır. Nisa Bölükbaşı

Yasin Obuz

Yasin Obuz - 2020 Survivor Gönüllüler Takımı

Kendisini MasterChef yarışmasında “boom” diye tandığımız Yasin her ne kadar Master Chef yarışmasını kazanamasa da halkın sevgisini ve gönlünü kazanmıştır.

Yasin Obuz, 21 Kasım 1988 yılında Diyarbakır da dünyaya geldi. Şu an 32 yaşında olan Yasin Obuz, Ankara Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde okumuştur.

Üniversite yıllarında bir çok spor dalı ile ilgilendi. Bunlardan birisi de Fitness oldu. Bu sırada mutfağa merak saldı ve Rusya da yaşamaya başladı. Rusya da kaldığı dönem de bir çok ülke gezdi. Her gittiği ülkenin mutfağını öğrendi. En son Masterchef yarışmasına katılan Yasin Obuz, komik ve sevecen tavırları ile Türk halkının gönlünü kazanmıştır.

Yasin’i her ne kadar tanısak da kendisi ve yarışmadaki iddiasını bakın şu sözlerle ortaya koydu.

Survivor’u ben kazanmazsam, hiç kimse kazanamaz! Bomm!!! Yasin Obuz

# İlk haftadan takımın lideri konumuna geçti. Adada arkadaşların yeme ihtiyacı konusunda ciddi yardımlarda bulundu. Yarışmalar da takımı için elinden geleni yapsa da rakip takımdaki güçlü yarışmacı Azerbaycanlı Parviz’e karşı yetersiz kaldı.

Yunus Emre Özden

Survivor Yunus Emre Özden- Gönüllüler Takımı 2020

29 Mart 1993 doğumludur. Profesyonel dövüşçü olan Yunus emre şu an 27 yaşındadır. Takıma sonradan katılan Yunus Emre aynı zamanda oyunculuğa adım atmıştır. Bunun yanında 2017 yılında best of yarışmasında gelecek vaad eden yarışmacı olmuştur.

2020 Survivor Türkiye Gönüllüler Yarışmacıları (Video)

16 Şubat Pazar günü başlayacak olan Survivor Gönüllüler takımında yer alan yarışmacılar bakın kendilerini ve iddialarını nasıl açıklıyorlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu