Survivor

Survivor 2020 İrem Akın Kimdir?

Survivor İrem Akın ismini duyar duymaz çok heyecanlandım. Zira kendisi profesyonel Milli boksör İrem Akın son bilgilere göre Dominik biletini almış Biz de bu yazımızda Survivor 2020 yeni gelen İrem Akın kim sorusunu cevaplayacağız.

16 Şubat 2020 Pazar günü sezona star veren sevilen yarışma programında beklenmeyen olaylar silsilesi daha ilk bölümde karşılaştık.

Şaziye İvegün, girdiği ikili mücadele esnasında çapraz bağları kopmuştu. Şaziye hafta finalinde kendisini daha iyi hissettiğini söylese de doktorların ortak zararı sonucu Şaziye çapraz bağlarının kopması neticesinde Survivor 2020 yarışmasına zorunlu olarak veda etmek durumunda kaldı.İrem Akın - Survivor 2020

Peki Şaziye’nin yerine kim gelecek yada kim geldi? Diye bir hafta boyunca yoğum bir çaba içerisine girdik. Aldığımız bilgilerin yanı sıra bize gelen bilgileri harmanladığınızda, karşımıza Boksör İrem Akın oldu.

İrem Akın zaten 2020 Survivor yarışmacılar arasında yedek olarak kalmıştı. Kendisi de bu kadar çabuk katılacağını beklemiyordu. Ancak ilk bölümde yaşanan sakatlık nedeniyle, ikinci haftadan itibaren Ünlüler takımına katıldı.

Sözlerimi daha fazla uzatmadan İrem Akın biyografisi ve spor yaşamı hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında sizleri bekliyor.

İrem Akın Kim? (Survivor İrem Akın)

Aslen Tekirdağlı olan İrem, milli boksördür. Şu an 62 kg ağırlığında olan İrem, 2013 yılında adını Avrupa duyurmuştur. 2013 yılında katıldığı bayan kick-bock şampiyonasında birinci olmuştur. 1.70 boyunda ve düzenli spor yapan İrem, Survivor 2020 yarışmasına yeden olarak kalmıştı. Ancak aldığı güzel haber ile Dominik biletini almış.İrem Akın

Şaziye İvegün Üner’in yerine Ünlüler takımda yarışacak olan Survivor İrem Akın, daha çocuk denilebilecek bir yaşta başlamıştır. Kendisi ile beraber abisi de Kick-bock sporcusu olan İrem, abi kardeş bu spora gönlünü vermiştir.

Kick-bocks sporuna benzeyen Muaythai dalında üç kez katıldığı şampiyonada birinci olarak adını altın harflerle yazdırmakla kalmayıp, bu başarıyı daha önce yapan olmaması yönü ile İrem’i de eşsiz bir sporcu yapmıştır.İrem Akın Survivor 2020 Yeni Gelen Yarışmacı

İrem Akın şu an 22 yaşındadır. 1998 yılında Sivas ilinde hayata gözlerini açmıştır. Antrenmanlarını Kastamonu’nun Ilgaz ilçesinde yapan milli boksör İrem lisans eğitimi olarak ise Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi bölümünden mezun olmuştur.Survivor 2020 yeni Gelen İrem Akın

İrem Akın Nereli?

Aslen Sivaslı

Survivor İrem Akın Kaç Yaşında?

22 yaşındadır. 1998 yılında dünyaya gelmiştir.

Survivor 2020 İrem Akın Mesleği Ne?

Milli boksördür. Özellikle Kick-Bock alanında dünya şampiyonluğu var. Beden eğitimi bölümünü tamamlamıştır.

İrem Akın'ın Fiziksel Özellikleri

=> 1.70 boyunda => 62 kg ağırlığındadır.

2020 Survivor İrem Akın’ın Geldiği bölüm

21 Şubat Cuma günü ikinci haftanın ilk bölümü ile karşımıza çıkan yarışma programında Şaziye İvegün’ün yerine katılan İrem Akın’ın geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu