Survivor

Survivor 2020 Ünlüler Takımı Yarışmacıları Netleşti

Survivor 2020 Ünlüler Takımı ve Gönüllüler takımı konsepti şeklinde olacağını daha önceki yazılarımızda siz değerli okurlarımıza duyurmuştuk. Bundan önce yapılan bazı konsepti, izleyenlerin çok tutmaması nedeni ile geçtiğimiz sezon yeniden takımlar da dağılımların yaşandığını ve takımlar arası geçişin olduğunu izlemiştik.

Şimdi daha önce kendisini kanıtlamış bir konsept ile TV8 ekranlarında başlayacak olan 2020 Survivor Ünlüler Yarışmacıları arasında kimler yok ki. Komedyen, futbolcu, atletizmci, oyuncu, boksör gibi kendi kategorilerinde kendilerini kanıtlamış olan isimlerden oluşan Ünlüler takımını kısasa kısa tanıtalım.

Mert Öcal (Oyuncu-Manken)

Mert Öcal - Survivor 2020 Ünlüler Yarışmacısı

29 Eylül 1982 yılında İstanbul da hayata gözlerini açan dizi ve sinema oyuncusu 2004 yılında Best Model Turkey olarak seçilmiştir. Hemen akabinde ise Best Model Of World yarışmasında birinci olmuştur.

Şaziye İvegin Üner (Basketbolcu)

Şaziye İvegin Üner - Survivor Türkiye Ünlüler Takımı Yarışmacısı

8 Şubat 1982 yılında Adana ilimiz de hayata gözlerini açan Şaziye şu an 38 yaşındadır. Basketbol kariyerinde Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi önemli kulüplerde yer alan Şaziye, EuRo basketbol kupasında 2011 yılında Gümüş, 2013 yılında ise Bronz madalya kazanmıştır.

Uğur Pektaş (Oyuncu)

Uğur Pektaş - 2020 Survivor Türkiye Ünlüler Takımı Yarışmacısı

16 Nisan 1979 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açmıştır. 2008 – 211 yılları arasında Gamze Özçelik ilke evlenseler de daha sonra yollarını ayırma kararı aldılar. Daha önce Survivor yarışmasında birinci olduktan sonra adını duyuran Uğur Pektaş, Arka Sokaklar dizisinde uzun yıllar boyunca Murat komiser karakteri ile gönüllerde taht kurmayı başarmıştır.

Sercan Yıldırım (Futbolcu)

Sercan Yıldırım - Survivor Ünlüler Yarışmacısı 2020

Bursaspor da lig şampiyonluğu yaşayan Sercan milli takımımızda da top koşturmuştur.5 Nisan 1990 yılında Bursa ilinde hayata gözlerini açan Sercan şu an 29 yaşındadır. 1,82 boyunda boyunda olan Sercan, Futbol kariyerinde Galatasaray ve Bursaspor gibi önemli kulüplerde yer almıştır.

Derya Can (Dalgıç)

Derya Can - Survivor 2020 Ünlüler Yarışmacısı

12 Ekim 1979 yılında Çanakkale ilimiz de hayata gözlerini açmıştır. Dünya Serbest dalış rekortmeni olarak tarihine geçen Dalgıç Derya can şu an 41 yaşında olan profesyonel sporcu iki çocuk annesidir. Bu zamanda kadar 5 dünya rekorunu kırmanın yanı sıra Türkiye de 40’dan fazla rekora adını yazdırmayı başarmıştır.

Parviz Abdullayev (Boksör)

Parviz Abdullayev - 2020 Survivor Ünlüler takımı

5 Ocak 1986 yılında Azerbaycan da dünyaya gelen boksör şu an 34 yaşındadır. 1.76 boyunda ve 77 kg ağırlığında olan Parviz, profesyonel Kickbokscudur. Profesyonel olarak toplam da 6 defa dünya şampiyonu olmuştur.

Aycan Yanaç (Bayan Futbolcu)

Aycan Yanaç - Survivor Türkiye Ünlüler Takımı 2020

21 Kasım 1998 yılında Almanya’nın Nürnberk kentinde hayata gözlerini açmıştır. Almanya da kadın futbol liginde adını duyurmayı başarmıştır. 1. FC Nürnberg II takımında top koşturmuştur. Milli takım olarak Almanya’yı değil Türküye’yi seçen başarılı isim 2015 yılında U-19 kadrosunda 2018 yılında ise as kadroda yer alama başarısı göstermiştir.

Elif Gören (Atlet)

Elif Gören - 2020 Survivor Ünlüler Takımı

14 Şubat 1990 yılında Bursa ilinde hayata gözlerini açmıştır. Milli bir atlet olan Elif, 1.70 boyunda ve 55 kg ağırlığındadır.Özellikle 400 metre engelli yarışında kendisini kanıtlamış olan Elif Gönen dünya şampiyonluğu vardır.

Barış Murat Yağcı (Basketbolcu-Manken-Oyuncu)

Barış Murat Yağcı - Ünlüler Takımı Survivor 2020

21 Ocak 1991 tarihinde İzmir ilinde hayata gözlerini açan oyuncu Kova burcudur. Şu an 29 yaşında olan başarılı oyuncu hem basketbolcu hem de mankendir. Aslında Profesyonel anlamda spor hayatına devam ederken (Efes Pilsen) sakatlanması ile mankenliğe geçmiş, sonrasında oyuncu olmuştur. 2019 yılında Şevkat Yerimdar dizisinde Bora karakterine hayata vermişti.

Tuğba Melis Türk (Oyuncu)

Tuğba Melis Türk - Survivor Türkiye 2020 Yarışmacısı

7 Eylül 1990 yılında Bulgaristan’ın Sofya kentinde dünyaya gelen güzel oyuncu şu an 29 yaşındadır. 2011 yılında Best model Of Turkey isimli güzellik yarışmasına katılmış ve orada birinci seçilerek kariyerinin ilk basamağını tırmanmaya başlamıştır. En son Fazilet Hanım ve Kızları isimli dizide Nil, 2019 yılında ise Hayatta olmaz isimli sinema filminin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

Ersin Korkut (Oyuncu)

Ersin Korkut - Survivor 2020 Bu yıl Ünlüler Takımı yarışmacısı

8 Kasım 1977 yılında Hakkari ilinde hayata gözlerini açan Ersin, Çok Güzel Hareketler Bunlar birinci nesil kadrosunda yıldızı parlamıştır. Ersin şu an 42 yaşındadır. En son 2020 yılında Feride isimli sinema filminin oyuncu kadrosunda yer alan başarılı oyuncu, ağzı ile çıkardığı ilginç seslerle bir dönem gündem olmayı başarmıştı.

2020 Survivor Türkiye Yarışmacıları (Video)

16 Şubat Pazar günü başlayacak olan Survivor ünlüler takımında yer alan oyuncular bakın kendilerini nasıl tanıtıyorlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu