Survivor All Star 2018 Kadro Değişikliği #Avatar Atakan Ve Ogeday Neden Yok?

Survivor 2018 All Star kadrosunda Avatar Atakan Neden Yok? Survivor 2018 All Star kadrosunda Ogeday Neden Yok? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Avatar Atakan Ve Ogeday Girişken 2018 Survivor All Star’da Neden Yok?

Survivor daha başlamadan haber olmaya ve dündemde yerini korumaya başladı. Survivor 2018 yarışması bu sene yapılan format değişikliği ile Ünlüler ile gönüllüler yerine daha önce bir çoğu gönüllü olarak yarıştığı Survivora bu yıl All Star adın da takım olacak. Ünlüler olmayacak Ancak All star kadrosu da zaten bu yarışma programı ile ün kazandıkları için, ünlü olarkda değerlendirebiliriz. Bir çok değişikliği izleyerek de  göreceğimizden kuşkunuz olmasın. Gelelim konu başlığımızda da belirtiğimiz olayın aslı ne Avatar Atakan Neden All Star 2018 Kadrosunda yok? veya Ogeday Girişken All Star 2018 Kadrosunda yok?

 

Bizde bu soruların cevabını gün içerisinde sizler için araştırdık. Daha önce duyurulan Avatar Atakan Survivor 2018 kadrosunda Profesyonel yakın savunma dalında profesyonel sporcu olduğu için Survivor 2018 kadrosuna davet edilir. Ancak Avatar Atakan sporcu kariyerinin sekteye uğramasını istemediği için teklifi kabul etmeyip maç programına göre karar vereceğini söyledi. Geçtiğimiz günde ise Avatar Atakan survivor 2018 All Star kadrosunda olmayacağını söyleyince teklif hemen Nihat Doğan’a iletildi. Nihat bey kabul ettiği yönünde haber var Ancak bunu kendisi açıklaması en doğrusu. Nihat bey de daha önce Survivor kadrosunda yarışmış ve takıma gaz veren takımı koordine eden bir kaptan edası ile yarışmıştı. Bu yıl All Star kadrosunda takımı toparlamak yine Nihat beye mi kalır orası şu an meçhul. Bunu izleyip hep birlikte göreceğiz.

Ogeday Girişiken’e ise Aynı Avatar Atakan’a yapılan teklif gibi kendisine 2018 takımına çağırıldı. Ogeday’da hemen kabul etmeyip düşünmek için süre istedikten sonra yakın çevresi ve ailesi ile muhtemelen onlara da  danıştıktan sonra Survivor 2018 All Star kadrosunda olmayacağını, Survivor aslında bir yaşam biçimi olduğunu ve şu an hazır olmadığını söyleyerek kibarca teklifi reddedince, Teklif hemen Adem Kılıççı’ya iletildi. Adem teklifi duyduğumuza göre kabul ettiği yönünde.  Son olarak Murat Ceylan Ve Sahra Işık’ta Survivor 2018 Kadrosuna dahil oldu. Sizce All Star takımı yeni yapılan değişiklerle nasıl oldu?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor All Star 2018 Kadro Değişikliği #Avatar Atakan Ve Ogeday Neden Yok? (15 Yorum)

 1. ALLAH AŞKINA ATAKAN ATAKAN DA OLSUN
  BÜTÜN SENE ALL STARI BEKLEDİK VE ATAKANSIZ ALL STAR DA DÜŞÜNEMİYORUZZZZZZZZZZZ………

 2. ATAKANI İKNA EDEMEZMİYİZZZZZZZZZZZZ
  ATAKAN ANCA BÖYLE GÜÇLÜ BİR TAKIMA YAKIŞIR…
  VE MUTLAKA MUTLAKA GÖRMEK İSTİYORUZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ….

 3. LÜTFENNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
  ATAKAN ATAKAN ATAKAN ATAKAN ATKAKAN ATAKAN ATAKAN ATAKAN ATAKAN ATAKAN ATAKAN ATAKAN ATAKAN ATAKAN ATAKAN ATAKAN ATAKAN

 4. Bu kadro güzel acaba bu ünlü takımı aynı guruptamı olacak turabi ile anlaşmak zor çok çekişöeli olacağı kesin…