Survivor

Survivor Barış Birce Akalay’ın Kuzeni Mi?

Barış Murat Yağcı Birce Akalay akrabası mı? Soruları son zamanlarda sosyal medyanın gündeminde yer etmeye başladı.

Survivor Barış Birce Akalay’ın neyi olur? Gerçekten araların da bir akrabalık bağı var mı? Yoksa tüm bu olanlar sadece bir söylentiden mi ibaret? İşte bu sorunların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Survivor Barış Birce Akalay Akrabası Mı?

Survivor 2020 yarışmasında damga vuran isimlerden birisi de hiç şüphesizi Barış Murat Yağcı oldu. Zira ilk etap da Ünlüler arasına dahil edilen ancak Ünlüler arasında kendisini rahat hissetmediği için gönüllüler takımına geçmişti.

Sadece bununla da kalmayan Barış, Yasin ile darp derecesinde kavga görüntüleri ile milyonlarca insanın dikkatini çekti. Barış Murat Yağcı hakkında sosyal medya adeta çalkalandı ve ortaya bir iddia atıldı. Birce Akalay ile Barış akraba diye.

Survivor Barış Birce Akalay Akrabası Mı

Bir çok kişi bunun böyle olmadığını söylese de editör kadromuz işin peşini bırakmadı ve sonunda gerçeği %100 olarka bulduklar. Hatta bu olayı Barış bizzat kendisi açıklığa kavuşturduğu bir videoyu da yazının sonuna özellikle ekleyeceğiz.

Birce Akalay Survivor Barış’ın Neyi Olur?

Barış Murat Yağcı ile oyuncu Birce Akalay akraba olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak ne sosyal medyada ne de başka platformda Birce Akalay’ın Barış ile ilgili bir paylaşım yapmaması dikkatlerimizden kaçmadı.

Survivor Barış Birce Akalay'ın Kuzeni Mi

Barış katıldığı bir televizyon programında bu konuya da açıklık getirdi. Eskiden araları çok iyi olsa da zamanlar soğukluk girdiğini ve çok faza görüşmediklerini itiraf etti. Barış’ın kuzeni Birce Akalay’dır.

Barış’ın Birce Akalay İle Akraba Olduklarını Açıkladığı O Video

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu