Survivor

Survivor Barış Diskalifiye Mi Olacak? [Barış Yasin Kavga]

Survivor Barış Diskalifiye Mi sorusu pazar günü gecenin geç saatlerinde gündeme bomba gibi düştü. 20 Nisan Pazartesi günü ekranlara gelecek olan bölümden üç resmin paylaşılması sonrasında sosyal medya adeta yıkıldı.

Bu haberimiz de Yasin ile kavga eden Barış diskalifiye mi olacak konusu ele alacağız. Lütfen yazının sonuna kadar okuyun. Detaylı analizler verildiği için yazının sonunda sizlerinde kafasında şüphe kalmayacak şekilde açıklayacağız.

Bildiğiniz üzere 198 nisan Cumartesi günü gönüllüler dokunulmazlık oyununu ilk ayağını kaybetmişti. Takım kendi içinde oylamaya gitmeden, dondurma meselesi gündeme geldi.

Barış’in birleşme partisinde dağıtılan ve herkesin kendi hakkının ayrıldığı dondurmayı yemesi, aynı zamanda Yasin de daha önce kazandığı ödül de kendisine ayrılan ödülün bir kısımı Barış’in gizlice yediğini açıklamasında sonra, tüm takım Barış’ı takımda istemediğini açıkça verdiği oylarla gösterdi.

Barış Survivor 2020 de ünlüler takımında yer alsa da takımda ki istenmeyen adam haline gelmişti. Karşı takıma yani gönüllülere kendi isteği ile geçmişti. Ancak gönüllüler takımında da istenmeyen adam olması çok fazla uzun sürmedi.

=> Survivor Yasin Diskalifiye mi? Cevabı öğrenmek için tıklayınız.

Barış Diskalifiye mi Olacak

Barış yukarıda anlattığım olaylardan sonra kendisine çeki düzen vermeye karar vermiş olmalı ki dondurma meselesi,nde hemen hatasını söyleyip takım arkadaşların özgür diledi. Ertesi gün de herkesi ile olan sıkıntısını tek tek konuşarak çözdü. Yada bizler çözdüğünü düşündük.

Survivor Barış Diskalifiye

Takımda bu kısa süreli sulh hakli ilk oyunda başları getirdi. Dokunulmazlık oyunun ikinci ayağını gönüller kazandı. Barış kendisini sevenlerin desteği ile adada kalacağını çok iyi bildiği için takım arkadaşları ile çok iyi ilişkiler kurmaya karar vermişti.

20 Nisan 2020 tarihinde oynanan ödül oyunu alışılmışın da dışında güzel ve bir o kadar önemli olmasından dolayı, gerek ünlüler gerekse gönüllüler ödülü almak için canla başla mücadele ettiler.

Kaybedilen her oyun maalesef takım içinde sinirlerin gerilmesine neden oldu. Barış da yine kaybettiği oyunda takım arkadaşı Berkan’ın sözleri ile gerginliği bir üst seviyeye çıkarttı.

Barış takımda yer alan yarışmacıları sözleri ile gazladığını düşünen Yasin aslında takımı strese soktuğunun farkında bile değil. Barış da dayanamayarak Yasin’ karşı tavır aldı ve sözlerinin sahibi Yasin olduğunu ima etti .Yasin de oturduğu yerden kalkıp, kavgayı başlattı.

Bir yarışmacının Survivor yarışmasında diskalifiye olması için alt kısımda paylaşacağım davranışlardan en az birini yapması gerekiyor.

  1. Karşısındaki kişi darp etmek
  2. Alenen küfür etmek
  3. Program da olanları gizlice servis etmek
  4. Irkçı sözler söylemek
  5. Siyasi konuşmak
  6. +18 iş ve işlemlerde bulunmak

Barış’ın yaptığı davranışlarına baktığımızda ilk ikisini birden ihlal ettiğini görüyoruz. Tabi olayı ilk başlatan kişi olmasa da birebir karşılık verdiği için asla cezasız kalmayacak bir eylem gerçekleştirdi.

Survivor Barış Elenir mi?

bu soruyu detaylı bir analiz ile anlatmak istiyorum. Halen ülkemizden Yurt dışına çıkış yasak olduğu gibi ülkemizde girişlerde yasak. Bu nedenle Berkan ile Yunus emre değişikliğin yakın zaman da yaşadık.

Survivor Kavga - Barış & Yasin

Acun Ilıcalı’yı bir çoğumuz adaletli birisi olması ile ön plana çıkmış biri olduğunu biliyoruz. Acun, gereğini yapmayacağı kavga görüntülerin fragmanda servis edilmesine asla izin vermezdi.

Eğer ortada hem bir kavga hem de küfür görüntüleri varsa, cevabı aslında bellidir. Yalnız burada Acun’un elini kolunu bağlayan olay, Türkiye’den yeni bir yarışmacı getiremiyor olması. Bu duruma çözüm bulması halinde %100 Barış diskalifiye diyebiliriz.

Bildiğiniz üzere halen survivor de elenen yarışmacılar bile kamp içinde kaldığını ve ülkelerine dönemediklerini biliyoruz. Olağanüstü gerçekleşen bu olayda Acun Ilıcalı, Yasin ve Berkan’ı diskalifiye edip Parviz ve bir yarışmacıyı gönüllüler takımına dahil edebilir.

Sonuç olarka ortada bir kavga ve bu kavganın fragmanda servis edilmesi, diskalifiye olacağının anlamı kesin olarka çıkmaktadır.

Survivor Barış Kavga

Survivor 2020 yarışmasında Barış Murta Yağcı ile Yasin  kavga etmesi nedeni ile diskalifiye olmasına neden olan görüntüler.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu