Survivor

Survivor Berkan Neden Yok? Diskalifiye Mi Oldu?

6 Nisan Pazartesi günü Survivor Berkan Neden yok diye merak edenlerin sayısı hızlar arttığını görüyoruz. Uzun süre sonunda Gönüller takımı ilk defa ödül oyununu kazandı.

=> Survivor 7 Nisan Salı SMS Sonuçları için lütfen tıklayınız.

Özellikle ünlüler takımını sıkı takip edenler takımın performansını üst seviyeye çıkartan Berkan’ın olmamasını görünce merak içinde Survivor Berkan elendi mi? diye sosyal medyayı resmen ayağa kaldırdılar.

7 Nisan Berkan Neden Yok?

6 Nisan 2020 tarihinde gönüller takımı bir aydan fazladır kaybettiği ve uzun süredir doğru düzgün yemek yemediği için bu maça oldukça odaklanmış bir biçimde çıktılar. Ünlüler ve gönüllüler takımı oyunda yer alacak oyuncular belirlendiği sırada ünlüler takımında gözler Berkan’ı aradı.

Berkan geçtiğimiz dokunulmazlık oyununda çok ciddi mücadele etmiş, ona rağmen takımının dokunulmazlığı almasına gücü yetmemişti. Ödül oyunu takımı bir ve beraber olma yolunda çok büyük bir motive ettiği de açık. Dokunulmazlığı kaybeden takımda Berkan’sız çıktığı ilk mücadele de 3-0 kaybettiler.

Survivor Berkan elendi mi görseli

Berkan varken Mert ve Ersin çok daha rahat mücadele ederken takım arkadaşlarının eksikliği nedeni ile Mert’deki rahatlıkla eser yoktu. Futbolcu Sercan bile takımını tek başını göğüsleyemedi.

Gelelim ünlüler takımının %100 performans kaybına yol açan Berkan neden yok? Berkan elendi mi? sorularına cevap verelim.

Berkan dokunulmazlık oyununda bacağındaki rahatsızlık yanı sırada sivri sinek nedeniyle takımda yer alamadı. bacağındaki rahatsızlık dokunulmazlık oyununda nüksetti. Zaten Dokunulmazlık oyunun ilk etabında çok iyi başlasa da sekerek takımdan ayrılmak zorunda kalmıştı.

Bugün yani 6 nisan 2020 tarihinde ödül oyununda da yer alamayan Berkan diskalifiye mi olacak? Yoksa belli bir süre tedavi görüp, takıma geri mi dönecek? Şu an için sivirsinekten bulaşan bir hastalığa yakalandığını ve ateşle seyreden bir hastalık olduğu için bir çok kişinin aklına covid-19 mu yani Survivor da corona mı haberleri çıksa da Acun ılıcalı olaya netlik kazandırdı.

7 nisan tarihinde yapılan oyunda da yer almadığını gördüğümüz oyuncunun akıbeti gelecek hafta içinde belli olacağını ve doktorların vereceği öneriler göre hareket edileceğini söyleyebiliriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu