Survivor

Survivor Birleşme Sonrası Takımlar Belli Oldu Mu? (2020)

Survivor Birleşme sonrasın takımların listesi oldukça merak ediliyor. 12 Nisan Pazar günü ekrana gelecek olan bölümde Survivor 2020 birleşme tarihi olarka belirlendi. Birleşme Haftasında kimi zaman takımların güç dengesini sağlayabilmek adına takımlar arası değişimler olduğunu daha önce görmüştük.

Geçtiğimiz hafta yapımcı Acun Ilıcalı instagram hesabından canlı yayın yapmış, bir izleyicinin sorusu olan Takımlar değişecek mi? Acun düşünmeden kesinlikle değişeceğini ifade etmişti.

Berkan ile Aşkın Ünlüler takımına gelmesi ile Gönüllüler takımı bir ay boyunca neredeyse oyun kazanamamıştı. Ancak Berkan ve elif’in sivrisinek nedeniyle hastalığa yakalanması ile Ünlüler takımı %100 güç kaybı yaşamıştı.

Gerek Ünlüler gerekse gönüllülerin güç dengesini dengeleyip, yapılan maçların daha dengede olması için bugün 12 Nisan Pazar Survivor takımlar değişecek. Ulaştığımız bilgiler çerçevesinde takımlarda oldukça ilginç olmuş.

Survivor yeni takımlar - 2020

Herkesin merak ettiği Sercan, Nisa ile aynı takımda olup olmayacağı izleyenler arasında ciddi merak konusu olmuştu. Bu haberimizde en çok merak edilen Sercan ile Nisa aynı takımda mı? sorusuna cevaplamış olacağız.

Bu sezon Survivor 2020 16 Şubat Pazar günü yayın hayatına başlamış ve bu zaman kadar ünlüler takımı ödül oyunların açık ara galibi olurken, gönüllüler takımı da dokunulmazlık oyununda, ünlüler takımından daha iyi performans ortaya koydular.

Bu zaman zarfında en iyi performans gösteren Parviz takımın oyununa gelerek elenirken, araba ödülü de yine ünlüler takımından Mert ve Elif’e gitti.

Birleşme Sonrası Ünlüler Takımı (2020)

Survivor Ünlüler yeni takımı

 1. Mert Öcal
 2. Ardahan
 3. Sercan
 4. Ersin
 5. Gizem
 6. Nisa
 7. Aycan

Birleşme Sonrası Gönüllüler Takımı (2020)

Survivor Birleşme sonrası Gönüllüler Takımı

 1. Yasin
 2. Berkan
 3. Barış
 4. Cemal Can
 5. Evrim
 6. Aşkım
 7. Elif

Birleşme sonrasında takımların olmasını beklediğimiz düzen bu olduğunu ve gelen bir kaç bilgiye istinaden bu liste paylaşılmıştır. Elbette bu takımlar değişim gösterebilir.

Survivor 2020 Birleşme Bölüm Fragmanı

12 Nisan Pazar günü Survivor 2020 de birleşme günü olarka belirlendi. Takımlar birleşirken bazı değişimlerin de yaşanacağı Survivor fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu