Survivor

Survivor Elenen Yarışmacılar Evlerine Geri Döndü!

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2020 bu sene geçen senelere göre daha farklı ilerledi. Survivor elenen yarışmacılar koronavirüs nedeniyle Türkiye’ye geri dönemediler. Sonunda güzel haber geldi: Survivor elenen yarışmacılar evlerine geri döndüler.

Dominik Cumhuriyeti’nden Türkiye’ye gelecek olan elenmiş olan Survivor 2020 yarışmacıları evlerine gelemediklerine de bu sürece de üzülmüşlerdi. Sürecin ne kadar devam edeceği de belli olmayınca yarışmacılar heyecanla geri dönüş için beklediler. Sonunda güzel haber geldi.survivor elenen yarismacilar resmi

Yarışmacılar Maltepe2de bulunan  Mimar Sinan Erkek Öğrenci Yurduna yerleştirildi. 8 gün burada bekleyen yarışmacılar evlerin geri döndüler. Normalde bilindiği üzere bu süreç 14 idi ancak yapılan PCR testi sonucu negatif çıkınca yarışmacıların 14 günü evlerinde tamamlamaları kararlaştırıldı. Yarışmacılar bu süreçte kaldıkları yurtta da kendilerine çok iyi bakıldığını söyleyerek teşekkür ettiler.

Survivor Elenen Yarışmacılar Evlerindeler!

Survivor elenen yarışmacılar ile birlikte toplam 113 kişiden oluşan bu ekip kalan günlerini de evlerinde tamamlayacaklar. Sakatlığı nedeniyle Gönüllüler Takımı yarışmacılarından elenen Meryem kaldıkları otelde hep kontrol altında olduklarını, Türkiye’ye döndüğü ve ailesine kavuşacağı için mutlu olduğunu dile getirirken Ünlüler Takımından elenen Aşkım ise bayramı ailesiyle geçireceği için heyecanını aktardı.survivor elenen yarismacilar 2 resmi

Gönüllüler Takımından elenen bir diğer isim Gizem ise yurtta evimizde gibiydik derken Ünlüler Takımı elenen yarışmacı Parviz ise bir an önce Bakü’ye gideceği günün gelmesini beklediğini dile getirdi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu