Survivor

Survivor Elif Neden Yok? Elif Diskalifiye Mi Oldu?

Bu hafta 6 ve 7 Nisan tarihindeki oyunlarda ünlüler takımında ki büyük bir eksiklik gözlerden kaçmadı. Ünlüler takımında bayanlarda en başarılı iki yarışmacıdan biri olan Elif Gören takımda yer alamaması dikkatlerden kaçmadı. Elif’in yanında Berkan da takımda olmaması Ünlüler güç yönünden ciddi oranda etkiledi.

Elif Gören - 2020 Survivor Ünlüler Takımı

Bu yazımızda sislere ünlüler takımını en başarılı yarışmacısı olan Survivor Elif neden yok sorusuna en ince detayına kadar bu haberimizde sizler açıklayacağız.

=> 7 Nisan Survivor 2020 SMS Sonuçları için lütfen tıklayınız.

Bu hafta ünlüler takımı dokunulmazlık oyununun ilk etabına tam kadro katılsa da ilk turu kaybetmesinden sonra Elif ve Berkan sonraki oyunlarda göremedik.

Yukarıdaki yazımızda ünlüler takımında en güçlü ve neredeyse çıktığı oyunda puan kaybettirmeden yarışan Berkan’ın neden yer almadığını detaylıca açıkladık.

Survivor Elif Elendi Mi?

Bildiğiniz üzere Elif Gören milli bir atlet. Zaten takım oyunlarında Elif’in hızını söylemeye bile gerek duymuyorum. Bayanlar arasında şu ana kadar en iyi ve performans bakımından en önde olan yarışmacısıdır.

Survivor Elif elendi mi

Elif Gören son çıktıkları dokunulmazlık oyununda bacağını ciddi derece zorladığını, bizler de ekran başında görmüştük. Gönüllüler son dokunulmazlık oyunun ilk etabına oldukça odaklanmış bir biçimde çıktıkları için Elif ve Berkan da başarısızlığı asla kabullenmeyen iki isim oldukları için kendilerini sakatlayacak derece zorladılar.

6 Nisan ikinci dokunulmazlık oyununa yani ikinci etabına takım da hem erkelerin en güçlüsü Berkan hem de bayanların en güçlü yarışmacısı Elif’siz çıktıkları mücadele de ünlüler 3-0 gibi açık ara önde Gönüllüler takımına yenildiler.

Survivor Ünlüler takımın tutan ve onların sıkı hayranı olan izleyicilerin aklında hep Elif elendi mi? Yoksa sakat mı? Diye merak ettiler durdular. Domik’^den bilgi akışı da olmayınca bu merakalrını tam olarka gideremediler.

Evet şunu söylemem gerek ki Elif Gören ufak bir sakatlık geçirdi. Bacağında ki zorlama nedeni ile istirahat ettiğini ve kas yırtılması olup olmadığı yapılacak kontrole bağlı olduğunu, doktorların vereceği karara göre takımda yer alıp almayacağı bellli olacak

Elif Gören Diskalifiye mi

Aslından şu an diskalifiye beklemesem de gelecek hafta birleşme haftası olacağını duyuran Acun ılıcalı, takımlar arasından da geçiş olacağını açıkça söyledi.

Birleşme sonrasında takımlar arasında değişikler yaşanacak. Tabi bu değişiklikler çok büyük oranda olmayacak.

Acun Ilıcalı

bu da hem Berkan’ın hem de Elif’in takımda olmama ihtimali daha ağır bastığını gösterse de %100 Elif elenecektir diyemiyoruz. Lakin Acun Ilıcalı’nın da bu açıklaması yabana atılamayacak kadar önemli olduğunun altını çizmek istiyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu