Survivor

Survivor Elif’e Ne Oldu? Elif’in Boynu Mu Kırıldı?

Survivor Elif’e Ne Oldu? 13 Haziran Cumartesi günü Mavi takımda yarışacak olan Elif’in Boynu mu kırıldı? Acil olarka hastaneye kaldırılan Elif hakkında son durumu haberimizin devamında bulabilirsiniz.

13 Haziran Cumartesi günü yeni takımında dokunulmazlık oyunununa çıkacak olan Elif Gören havuza hızla atlaması sonucu boynu zedelendi. Acil olarak orada bulunan Metin kuş ve ekibi Elif için acil müdahale de bulundu. Hareket ettirmeden Elif hızla Dominik hastanesine kaldırıldı.

Elif Gören - 2020 Survivor Ünlüler Takımı

Dominik de gerekli kontroller yapıldı. Peki Elif Survivor’e devam edecek mi? Yoksa sakatlığı sonucu yarışmadan elenmek zorunda mı kalacak. İlşte bu soruların xcevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Survivor Elif’in Boynu Mu Kırıldı?

Survivor 2020 yarışmasında Ünlüler takımında başlayan ve son takım seçmelerinde Ardahan’ın takımında yer laması ile artık çeyrek finale bir adım kala Elif’,in bu talihsiz kazası sevenlerini oldukça üzdü. Elif bireysel oyunda iki hafta elenmeme garantisi aldığı için direkt olarka çeyrek finale giden yarışmacı olduğu için takımına destek vermek maksadı ile çıktığı dokunulmazlık oyununda talihsiz bir kaza geçirdi.

13 Haziran 2020 Güncelleme: Elif havuza atladığı esnada suyun içindeki cisme kafası partığı ama suyun kaldırma kuvveti nedeniyle çarpmanın şiddetini hafiflettiğini gözlemledik.  Bu arada dikkatli takipçiler, anlat bakalım çekimleri dokunulmazlık çekiminden sonra yapıldığını ve anlat bakalım önce yayınlandığını fark ettiler. Elif orada devamlı eli boynunda olduğunu görmüştük. Lakin sağlık durumu anlat bakalım çekimlerinden hatırlarsanız çok iyidi. Dolayısı Elif’in sa sağlık duurmu iyi.

Survivor Elif'e Ne Oldu Elif'in Boynu Mu Kırıldı

Elif Gören rakibi geçmek için havuza hızla girmesi sonucu boynu büküldü ve girdiği havuzdan çıkamadı. Hemen sağlık ekibi ve takım arkadaşları Elif’in havuzdan dikkatlice sedye üzerinde çıkartılmasına yardımcı oldu.

Metin Kuş ve ekibi iç kana ve kırık olabileceği şüphesi ile ambulans ile en yakın hastaneye sevk edildi. Gerekli kontroller sonucunda Elif’in boynu mu kırıldı? Yoksa ufak bir ezik mi olduğu anlaşılacak. Aldığımız bilgilere göre Elif’in ilk çarpma sonucunda boynunda bir zedelenme olduğunu ve kırığının olmadığı konusunda bir bilgi geldiğini ama ikinci bir kaynaktan henüz bunu teyit edilemedi.

Elif Survivor’a Devam edecek mi?

13 Haziran Cumartesi günü TV 8 ekranlarında yayınlanacak olan dokunulmazlık oyunun da havuza hızlı düşmesi sonucu boynu zedelenen Elif’in hem İstanbul da ki uzman doktorların hem de Dominik deki doktorların vereceği rapora göre karar verilecek.

Aldığımız bilgi neticesinde elif’in boynundaki zedelenme olarka görünen doku ve kemik yapısının tam olarka teşhis edilmesi için MR çekimi sonucu karar verilecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

    1. Elif oyunlarda yer alınca bizlere doğru haber verdiğimiz için teşekkür etmeye gelir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu