Survivor

Survivor Erman Altıkardeş Kimdir? Survivor 2020 Yeni Gelen

Survivor Erman Altıkardeş ismini duyar duymaz, sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Sporcu Erman Altıkardeş son bilgilere göre Dominik yolundaymış. Survivor 2020 yeni gelen Erman Altıkardeş kim? Aslen nereli? Kaç yaşında? Tüm bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor. 

16 Şubat 2020 Tarihinde Survivor 2020 Türkiye yarışması heyecan içinde başladı. İzleyenler de bu heyecanı ortak oldular. Reytingler kısa süre içinde zirveye yerleştiler.

İlk bölümde Uğur Pektaş’ın bacağındaki sakatlık yeniden nüksetmesinden dolayı takıma destek veremedi. Son olarak da takımdan zorunlu olarak ayrışan isim oldu.Survivor 2020 yeni gelen yarışmacılar Erman ve İrem

Uğur Pektaş gibi Şaziye İvegün de ayrılan isimlerden birisi oldu. Şaziye’nin yerine gelen İREM AKIN kim olduğunu merak ediyorsanız tıklayınız.

Erman Altıkardeş hakkındaki tüm  bilgiler hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Erman Altıkardeş Kim? (Survivor Erman Altıkardeş)

  • Aslen Balkan Göçmeni
  • İzmir Çam dibinde ikamet ediyor
  • İzmir de yaşıyor
  • Çalışkan
  • Atik ve Hırslı

Erman Altıkardeş Ünlüler takımında 21 Şubat Cuma günü Uğur Pektaş’ın yerine gelen isim oldu. Kendisine başarılar dilerken Erman’ın geldiği anların videosu hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

2020 Survivor Erman Altıkardeş’in Geldiği bölüm

21 Şubat Cuma günü ikinci haftanın ilk bölümü ile karşımıza çıkan yarışma programında Uğur Pektaş’ınn yerine katılan Erman Altıkardeş’ın geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu