Survivor

Survivor Erman Neden Yok! Elendi mi?

Survivor 2020 Erman neden yok! diye sosyal medyada bulunan bir tartışmaya şahit oldum. Yakın zamanda ünlüler kadrosuna Uğur Pektaş’ın sakatlanmasında dolayı ikinci haftadan itibaren kadroya katılan Erman Altınkardeş niçin oyunlarda yer almıyor? İşte cevabı..

Survivor Erman Niçin Yok

Survivor Erman Neden Yok! niçin hiç bir oyunda yer almıyor? Bu konuda aldığımız bazı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Yasin Erman kavgası her ne kadar tüm detayları ile TV ekranlarına Erman Yasin kavgası yansımasa da arka planda ciddi tartışma haberleri bizlerin kulaklarına kadar geliyor. Survivor Erman Neden Yok - (görsel)

Erman ilk geldiği andan itibaren Yasin’e karşı tavır almış her defasında tartışmaları sonunda ciddi anlamda karşı karşı gelmesine neden oldu. Yasin azdan az çoktan çok gider tarzında olunca bir an bu programı izleyenler milyonları maalesef unuttular.

=> Survivor Meryem Diskalifiye mi tıklayın öğrenin ;)

Araya girenler sayesinde her ne kadar olay büyümese de Erman’ın hal ve tavırları anladığımız kadarı ile Acun Ilıcalı tarafında onay görmedi. Yasin ile kavgasında Erman anlaşılan o ki haksız bulundu.

Erman’ın haksız, Yasin’in haklı bulunmasının arkasında Yasin halen oyunlarda yer alıyor olmasından bu konuya varsak da Gönüllüler takımının en güçlü isimlerinde birsi olan Yasin’i, oyunlarda yer almaz ise Gönüllüler ciddi güç kaybedeceği için Yasin in, Erman aut olmuş olabilir.

=> Bu arada Erman Altınkardeş kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Şu bir gerçek ki yakında takıma katılan ama Yasin ile yaşadığı tartışma sonrasında oyunlarda yer almayan Erman diskalifiye mi oldu? yoksa kısa bir ikaz ve kendisini kontrol etmesi için bir kaç oyunda uzak kalması mı istediği ilerleyen bölümler netlik kazanacak.

Erman’ın Oy Potansiyeli

Şu an için Erman kendisini ve iddiasını tam olarak ortaya koyamadığı için hem seyirciye kendisini anlatamadı hem de sevdiremediği için Erman oyunlarda yer almadığını bile çok az kişi fark etti.

Erman oyunlarda yer almamaya devam etmesi halinde oy potansiyeli de zamanla kaybolacak. Her geçen dakika aleyhine işlediği için bir an evvel ya takıma dönmeli yada Acun tarafında diskalifiye edildiği açıklanması gerekiyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu