Survivor

Survivor Evrim Mert’e Aşık Mı? Adada Yeni Bir Aşk Mı Doğuyor

Survivor Evrim Mert’e Aşık Mı? sorusu son zamanlarda özellikle twitter kullanıcıları arasında çok konuşulan konular arasında.

Bu olayın başlangıcı ise birleşme partisinde Evrim Mert’e yakın olması ve sonrasında verdiği röportaj da söyledikleri, bu söylentileri çıkarttı.

Survivor Evrim Mert'e Aşık Mı

Peki gerçekten Survivor 2020 de yeni bir aşk mı doğuyor. Yoksa tüm bunlar bir söylenti yada yanlış anlamadan mı ibaret. İşte bu sorunun cevabını haberimizin satır aralarında cevapladık.

Evrim Mert’den Hoşlanıyor Mu? Aşık Mı oldu?

Geçtiğimiz hafta Ünlüler ve gönüllüler takımı birleşme partisi düzenledi. Partide sadece birbirlerini yarıştıkları sırada gören yarışmacılar, o gün sadece eğlendiler ve eğlenme sırasında bolca birbirleri ile vakit geçirdiler.

Akşam yarışmacılar birbirinden iddialı şarkılarla sahneye çıksa da Hadise’nin yayına bağlanıp, Sercan ile Nisa’yı kast edip;

Oradan aşk kokusu geliyor burnuma Hadise

deyince, olaydan herkesin haberi olmadığı için bir anda herkes şaşırdı. Mert ile Evrim bir an gözler önüne geldi. Evrim Mert’e, Mert ise Sercan’a baktığı an herkesin aklında acaba Evrim Mert’i seviyor mu? düşünmeye başladılar. Birleşme haftasında Yunus Emre, ünlüler takımına, Berkan ise gönüllüler takımına geçti.

Survivor Evrim Mert aşkı

Evrem kendi takımında bir çok kişi ile sıkıntı yaşadığı için adaya sonradan gelen Yunus Emre ile takıldığını bir çok defa gördük. Kısaca Evrim’in orada ki kankası karşı takıma geçtiği için Evrim de verdiği bir röportaj da orada Yunus Emre var. Mertciğim de var, demesi aşk söylentilerini artırdı.

İşin aslı ortada bir aşk felan yok. Mesele derdini paylaştığı ve kendi düşüncesine uygun adada biri kalmadığı için Evrim sıkılıyor. Bu nedenle kendi takımında yer alanlarla çok iyi anlaşamadığı için karşı takımdakilerden bahsederken rica ve hitap manasında Mertciğim! şeklinde hitap etmesi, yanlış anlaşılmalara sebep oldu.

Evrim Mert'i Seviyor mu

Evrim şu an gönüller takımında en güçlü bayan yarışmacı. Lakin kendi takımı içinde yaşanan sıkıntılardan dolayı, karşı takıma geçmek istemesi de bir gerçek. Karşı takıma geçmek istemesinde kesinlikle bir aşk yada sevda için değil, adada iyi anlaşabildiği kendi takımında kimsenin olmamasından dolayıdır.

Evrim’in Mert Hakkındaki Düşüncesi

Evrim birleşme partisi öncesinde sıkıntı yaşadığı ve bir çok kez karşı karşıya geldiği Mert’i daha yakından tanıdığını anlatan video hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu