Survivor

Survivor Gönüllüler Takımı Neden Hep Kaybediyor

4 Nisan Tarihinde yine bir ödül oyunu ve yine Gönüllüler takımı kaybetti. Yaklaşık 1 aydır neredeyse hiç bir oyunu kazanmayan bu Gönüllüler takımına ne oldu da bu hale geldi. Peki Gönüllüler takımının başarısızlığının aslı sebebi ne? Neden hep Gönüllüler kaybediyor? İşte bu soruların cevaplarını bu haberimiz de sizler için hazırladık.

Aslında Gönüllüler takımı sezona çok iyi başlamıştı. Bir çok elem oyununu çok iyi şekilde atlatmayı başarmıştı. Bir çok ödül oyununu da almayı başarmış, Ünlüler takımına ise o dönem de çok fazla eleştiri gelmişti.

Acun bu duruma el atıp ünlüler takımına süper transferler yapınca, Gönüllüler her geçen gün geriye düştü. Halen de düşmeye devam ediyorlar.

Aslında Acun bu duruma kısa zaman da el atıp takımlar arası dengeyi sağlayacak yeni yarışmacılar takıma dahil ederdi. Lakin, Ülkeden Yurt dışına çıkışların yasaklanması ve uçak seferlerinin durdurulması üzerine Acun gönüllüler takımına yeni isimleri dahil edemedi.

Survivor Gönüllüler Takımının Başarısızlığının Sebebi

Bildiğiniz üzere adada ana malzemeler pirinç belli bir miktar verildiğini ama farklı yiyecekleri tüketmek, hem takıma moral hem de daha fazla motivasyon veriyor. Ünlüler takımına yapılan güçlü transferler, Gönüllüler adeta yerle bir etti. Bura aklıma Recep İvedik Filmindeki bir sahne aklıma geldi

Gerçekten Gönüllüler takımı kendilerine yapılan bazı transferlere baktığımızda güç dengesini %100 değiştirdi. Ezgi’ye karşılık Gizem gelse de Ezgi neredeyse oyun kaybetmezken, Gizem neredeyse oyun kazanamadı. Gönüllüler takımına gelen Yunus Emre’ya karşılık Berkan şu ana kadar %95 başarı ile oynuyor.

Berkan çıktığı her oyunu almayı başarırken, Yunus emre ise orta halli bir performans gösterdi. Acun’un yaptığı transferler Gönüllüler takımını resmen bitirdi. Oysa ilk takımlar dengeli bir performans sergiliyor. Bazen Ünlüler bazen de gönüllüler kazanıyordu.

Survivor Gönüllüler Takımının Başarısızlığının Sebebi yazı görseli

Gönüllülerin bu hale gelmesinin tek sebebi zamansızca ünlüler takımına çok güçlü yapılan transferlere karşılık, gönüllüler takımına performans bakımından çok ama çok zayıf isimlerin gelmesi buna sebep oldu.

Acun takımları dengelemek isterken ard arda gelen sakatlıklar nedeni ile yeni eklenen zayıf isimlerin Gönüllere, performans bakımında ünlülere gelmesi dengeleri alt üst etti.

Şu an Survivor da bir yarışmada değil adeta insanlık ayıbı yaşanıyor. Dengede giden takımın karşısına resmen üst düzey performansı olan yarışmacıların gelmesi ile Gönüllüler açlıkla karşı karşıya kaldılar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu