Survivor

Survivor Meryem Neden Yok? Meryem Elendi mi?

Survivor 2020 Meryem neden yok! diye özellikle sosyal medyada merak içinde kalmış. Buradan Gönüllüler takımında yer alan Meryem Kasap sakatlandı.

Hayranları ise hemen Meryem Diskalifiye mi olacak? Sorunlarının cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 10 Mart Salı Survivor Kim elendi? Öğrenmek için tıklayınız.

Survivor Meryem Niçin Yok

Survivor Meryem Neden Yok! İletişim oyunun da oldukça hırslı bir mücadele sonucunda yere düştü. Düşmenin etkisi ile acı içinde kıvranan Meryem’e heme sağlık ekibi mücadele etse de arka planda Meryem’in devam edip etmemesi Metin Uca ve ekibi kararına kaldı. Survivor Meryem Elendi mi - (görsel)

Meryem’in son zamanda Gönüllüler takımında önemli başarılarda baş rollerde yer alan isim olması nedeni ile takımda da Meryem’in sakatlığı büyük üzüntü ile karşılandı. Herkes İstanbul’da yapılacak Meryem için toplantıya kilitlendi diyebilirim.

Meryem’in bacağında çapraz bağ kopması mı yoksa kas gerilmesi mi olduğu çekilen Mr sonucunda netlik kazanacak. Ancak aldığımız bilgileri ve duyumları  da haberimizde sizler le paylaşmak istiyorum.

Meryem’in Sakatlığı Ne? Devam Edebilecek mi?

Meryem ani hızlanma esnasında kaslarını oldukça gerdiği ve yerdeki çemberi aldığı esnada hem çapraz bağlarında hem de menüsküs yırtılması olduğu haberlerini aldım. Umarım Meryem Kasap bir an evvel iyileşir. Bu hali ile oynaması ise mümkün olmadığını söyleyebilirim.Survivor Meryem Sakatlığı ne - (görsel)

Bana gelen bilgi Meryem Kasap’in hem çapraz bağlarında hem de menüsküs yırtılması olduğunu duyduk. Lakin ikinci bir kaynaktan henüz bu bilgiyi netleştiremediğimizi belirtmek isterim.

Meryem’in uzun süredir tek isteği iletişim oyununu kazanmak ve ailesi ile hasret gidermek olduğu için geçtiğimiz hafta yapılan iletişim oyununu maalesef ünlülere kaptırdı. Bu sefer kaptırmamak adına takımı adına canla başla tüm varlığını ortaya koyup mücadele etmesi nedeni ile sakatlık yaşadı.

Survivor Meryem Kasap Elendi mi?

Survivor 2020 de yeniden takım doktoru olarak gelen Metin hocanın değerlendirmesi sonucu kesinlik kazansa da Meryem’in düşme şekli ve uzun süredir üst düzey performans göstermesi nedeni ile kasları oldukça zedelendiği için bu gerilime daha fazla dayanamadı.

Doktorların değerlendirmesi sonucu Meryem oyunlara devam etmemesini bekliyoruz. Kendisine buradan geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Survivor Meryem Sakatlandı Ana Ait Video

3 Mart 2020 tarihinde yayınlanan 12. bölümünde Meryem Kasap iletişim oyununda ciddi sakatlandı. Bu anların görüntüsü ile sizleri baş başa bırakıyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu