Survivor

Survivor’da Bir İlk! İki Aday Eleme Potasında

5 Nisan 2020 tarihinde Survivor yarışması dokunulmazlık oyunu ile karşımıza geldi. 4 Nisan Cumartesi akşamında Ünlüler takımı kaybettiği ödül oyununun intikamı alarak dokunulmazlık oyunun ilk etabın kazanmıştı.

5 nisan Pazar akşamı dokunulmazlık oyununun ikinci etabı oynandı. Ünlüler takımının lideri olan Mert kendisinden ve takımından emin bir şeklide 10-6 yenerek durumu 1-1 getirmeyi başardı.

=> 7 Nisan Survivor Kim elendi sorusunun cevabını görebilmek için lütfen tıklayınız.

İkinci oyunu kazandıktan sonra final oyununa kadar uzayan dokunulmazlık oyununda ünlüler takımında kendi isteği ile gönüllüler takımına geçen Barış Murat Yağcı’nın çok iyi performansı oyuna damga vurdu.

7 Nisan Salı Survivor Eleme adayı Ezgi

Son oyuna gönüllüler takımında Barış ile Evrim çıkarken, ünlüler takımında ise Ersin ile Elif çıktı. Ersin atışlarda Barış kadar iyi olmadığı için oyunu Gönüllüler takımına verdiler.

7 Nisan Salı Survivor Elemeye 4 Yarışmacı Katılacak

Daha önce Survivor tarihinde olmayan bu durum olduğunu ve normal da dokunulmazlığı kaybeden takım kendi içinde yaptığı oylamada bir kişiyi, sonrasında sms birincileri de birere isim söyleyerek potaya toplam da ü.ç yarışmacı çıkıyordu.

7 Nisan Salı Survivor Eleme adayı Parviz

Bugün yaşanan olay sonrasında Ünlüler takımında iki yarışmacı aynı oyu alması nedeniyle toplam da 4 yarışmacı 7 Nisan Salı günü sms oylamasına çıkacaklar.

5 Nisan Ünlüler takımı Oylaması

1 Oy aldı
4 Oy aldı. Eleme Potasına düştü
4 Oy aldı. Eleme Potasına düştü

Gelecek hafta birleşme haftası olduğunu duyan ünlüler takımındaki erkekler en güçlü gördükleri Parviz’i bu kargaşada elemeye niyetlendiler. Aslında takıma katkı sağlamayan Gizem’in adı çıkması oldukça normalken, Parviz’in çıkmasının tek açıklaması, artık finale doğru güçlü gördükleri yarışmacıları yemeye başladılar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu