Oyuncu

Tarık Emir Tekin Kimdir? Şevval Sam’ın Oğlu Da Oyuncu!

Tarık Emir Tekin Kimdir, kaç yaşında, annesi babası kim, hangi dizilerde ve filmlerde rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Tarık Emir Tekin Hayatı Yaşı Dizileri Filmleri

1997 yılında dünyaya gelen Tarık Emir Tekin, oyuncu Şevval Sam ve  futbol tarihinin unutulmaz ismi Metin Tekin çiftinin oğludur. The Oxford School of Drama mezunu olan oyuncu İstanbul doğumludur. Taro Emir Tekin adıyla da tanınmaktadır. tarik emir tekin resmi

1,84 m boyunda olan oyuncu aslen Kocaelilidir. Oyuncu Oxford School of Drama’ya başvuran binlerce kişi arasından seçilen 17 kişi arasına girmeyi başarmıştır.

İngiltere’de oyunculuk eğitimine devam eden Tarık Emir Tekin, Şevval Sam ile birlikte rol alımak isteyip istemediği sorulduğunda annesinin bunu pek istemediğini ama kendisinin çok istediğini dile getirdi. Bunun üzerine mikrofon uzatılan Şevval Sam aynı projede olsak de oğlum sevgilimi oynayacak hali yok oğlumu falan oynar herhalde demiştir. tarik emir tekin annesi resmi

Oyuncu bir taraftan eğitimine devam ederken bir taraftan da oyunculuk yapmaktadır. İngiltere’de yayınlanan “Mata hari” adlı müzikalde rol alan oyuncu sinema sektöründe yer almayı istediğini de dile getirmiştir.

Futbol ile aranız nasıl sorusuna ise futbol oynamada yetenekli olmadığını kouyu Beşiktaşlı olduğunu itiraf etmiştir.

Tarık Emir Tekin Kaç Yaşında?

23 yaşındadır.

Tarık Emir Tekin Dizileri ve Filmleri

  • Sadakatsiz – 2020

Tarık Emir Tekin Sevgilisi

Oyuncunun adı bir dönem oyuncu Leyla Tanlar ile anılmış, ardından Dilan Deniz Çiçek ile sevgili zannedilmiştir. Alexi adında Fransız bir sevgilisi vardır.

Tarık Emir Tekin Annesi Kim?

Annesi oyuncu Şevval Sam.

Tarık Emir Tekin Babası Kim?

Babası futbol dünyasının önemli ismi Metin Tekindir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu