Oyuncu Kadrosu

Tehlikeli Karım Fırat Kimdir? Gerçek Adı Ne? Tüm Detaylar

Tehlikeli Karım Fırat kimdir? Fırat’ın gerçek adı ne? Yaşı, boyu, kilosu, sevgilisi, daha önce rol aldığı diziler hakkında bilgiler haberimizin devamında sizlerle.

Tehlikeli Karım Fırat Kim?

MF Yapım dizilerinden olan Tehlikeli Karım ilk bölümüyle seyirciyle buluştu. Fırat Başkomiser kuşkusuz en sevdiğimiz karakterlerden biri oldu. Peki kimdir Başkomiser Fırat? Fırat, işini en iyi şekilde yapmak için çabalayan, hırslı, zeki biridir. Kendisi gibi emniyet mensubu olan nişanlısı İpek ile birlikte çalışmaktadır. Derin kaçırılınca bu olayın araştırılmasında görevli olan ve en tepede yer alan isim Fırat Başkomiser olmuştur.

tehlikeli karım mustafa üstündağ resmi 1

Alper’in hal ve hareketlerine bakarak Alper’in karısını kaçırılması ile ilgisi olduğunu düşünüp, bu düşüncesinin ardını araştırır. Alper’in arabasındaki bulunan kan lekesiyle de Alper iyice suçlanmıştır. Ancak Fırat, Alper’e inanır ve ona gereken tüm desteği verir. Alper ise Fırat’a her şeyi söylemeyip karısını kurtarmaya odaklanır. Karısı bulunmayınca da intihar etmeye kalkan Alper’i kurtaran Fırat olur. Karakterini daha da yakından tanımak adına kendisiyle yapılan röportaj da haberimizin devamında:

Tehlikeli Karım Komiser Fırat’ın Gerçek Adı

Fırat’ın gerçek adı Mustafa Üstündağ. Şubat 1977, Mersin doğumlu olan başarılı oyuncunun babası fabrika işçisi, annesi ev hanımıdır. Oyunculuk konusunda eğitim almak isteyen Üstündağ, konservatuvara girmek için İstanbul’a gitmiştir. İlk sınavda başarısız olsa da bir sonraki sene konservatuvara girmeyi başardı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almış olan usta oyuncu, 2004 senesinde uy Başıma Gelenler adlı dizide rol almıştır. Oyuncunun yıldızının parladığı dizi ise Kurtlar Vadisi Pusu olmuştur.

tehlikeli karım mustafa üstündağ resmi 2

Bu dizide canlandırdığı Muro karakteri ile hafızalara yer edinmiştir. Avlu dizisinde rol alan Kenan Ece ile bir olup Çamur’dan Tiyatro adlı merkezi kuran oyuncu, Merhamet adlı dizide Moskof Recep adlı karaktere hayat vermiştir. Gulyabani, Uzun Hikaye, Bu Son Olsun, İzmir Çetesi, Gün Akşam Oldu, Vay Arkadaş, Gecekondu, Cümbür Cemaat Aile, Arka Sokaklar, Emret Komutanım, Cennet Mahallesi, Bedel, Hayat Bilgisi, Bizim Aile, Yılan Hikayesi, Dikkat Bebek Var, Yedi Numara adlı yapımlarda rol almıştır.

Mustafa Üstündağ Yaşı-Boyu-Kilosu-Sevgilisi

41 yaşında olan oyuncu 1,74 boyunda ve 76 kilo. 2010 yılında Ecem Özkaya ile evlenen Üstündağ’ın bir oğlu var. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu